brexnya2

  • більшість депутатів і в “очі не бачила”  проекту змін до генплану  та сліпо голосували за “кота в мішку”.
  • Через нинішнє скликання депутатів можна протягнути будь що. В більшість питань багато з них взагалі не вникають і головне, що в очах багатьох повна байдужість.
  • Міський голова збрехав також , що слухання проведені рік назад  і всі матеріали були розміщені також рік назад на сайті міськради.
  • Що приховали чиновники мерії в «протягнутому за вуха» генплану ми повідомимо додатково після детального вивчення.

Як ми вже писали раніше на сесію міської ради 23 грудня виносився “кіт у мішку”, а саме славнозвісний проект рішення про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м.Нетішин Хмельницької області». Детально про ганебне голосування за нього депутатами  ми розповімо читачам пізніше.

А зараз розповімо , що передувало цьому голосуванню.
За 2 дні до пленарного засідання сесії 21 грудня відбулося засідання депутатської будівельної комісії, яка мала розглянути проект рішення про зміни до генплану. Звичайно Самоооборона завітала на засідання, щоб задати питання предстанику управління містобудування та архітектури пані Керницькій, яка презентувала депутатам на початку засідання зміни до генплану.

На жаль на самій комісії ми так і не отримали відповіді від представника архітектури, чому не були проведені громадські слухання по змінам в генплан, чому  відсутній протокол громадських слуханнь та саме головне чому  не був повністю оприлюднений проект змін до генплану ще в травні 2016 року, адже проект змін надійшов до виконкому 28 квітня 2016 року. Ну і якщо оприлюднення не було в травні, то чому зараз перед сесією хоча б депутатам не надали електронні копії документа, який йде на затвердження ради.
Щоб було зрозуміло сам документ займає більше 250  сторінок і включає також 4 великих графічних схеми та ще один том вихідних даних.

p1410124
Члени комісії забажали вислухати міського голову з приводу

цього запитання Самооборони.
p1410123Прийшовши на комісію, пан Супрунюк повідомив , що громадські слухання БУЛИ ПРОВЕДЕНІ в минулому році!, але на запитання чого немає протоколу цих слухань присутні відповіді не почули. На запитання щодо відсутності на сайті міськради повністю оприлюдненого проекту змін, разом з пояснювальною запискою та графічними матеріалами відповідь – шукайте, все оприлюднено.
 На жаль з розмови з членами будівельної комісії стало зрозуміло, що більшість з них і в “очі не бачила”  проекту змін до генплану  та сліпо довіряли міському голові.

Ми просили членів комісії про те, що питання  змін до генплану потрібно переносити , оприлюднювати повний проект змін до генплану, ретельно вивчати всі зміни, проводити громадські слухання і лише потім затверджувати на сесії
На жаль профільна будівельна  комісія так  ніякого рішення і не  прийняла, хоча в проекті рішення взагалі не було зазначено відповідального голову якоїсь депутатської комісії, як зазвичай це робиться майже в усіх проектах рішень.

А тепер про брехню

В нетішинському віснику за травень 2016 року в об`яві самого виконкому одночасно з інформацією про термін збору пропозицій і була і надана інформація про МАЙБУТНІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ !!!
p1410138

Також в газеті зазначали , що проект документації та графічні матеріали розміщені на офіційному сайті та у вестибюлі Виконкому. Як ми писали в статті Зміни до генплану м.Нетішин – куди поділися прозорість та відкритість? Хтось щось ховає в новому генплані міста? подібне повідомлення про майбутнє затвердження в 2016 році змін до генплану було ніби-то розміщено і на  сайті міської ради 27.05.16р, але пройшло непоміченим, тому що сама новина про зміни до генплану була в якійсь момент видалена з сайту з “невідомих” причин!

Для отримання більш детальної інформації  депутатом від Самооборони Юрієм Камозіним був направлений відповідний запит  на отримання публічної інформації на міського голову, щодо інформації про дату та місце проведення слухань та надання посилання на розділ на сайті міськради , де був би оприлюднений проект містобудівної документації по змінам до генплану.

dsc06946

І що ж ми отримали у відповідь?

  1. Всі матеріали було розміщено на сайті міської ради  27 травня 2016 року. Що ж спробуйте знайти новину за 27 травня 2016 року з матеріалами по проекту змін у генплан разом з графічними матеріалами на сайті міської ради http://www.netishynrada.gov.ua !!! Або взагалі спробуйте знайти викладені матеріали та посилання на документи, , які стосуються  внесення змін у генплан, які депутати затверджували на сесії. Марна справа – ви нічого не знайдете.

 

1

yayaya2 yayaya3

 

      2) Виконавчий комітет збирався проводити слухання, але дивним чином передумав.

До відповіді на запит додали ще копію  щодо змін до генплану, що відбулося 29 червня 2016 року. Нагадаємо що саме в цей день завершувався термін прийняття пропозицій щодо змін у генплан, про який йшлося у вищезазначеному оголошенні виконкому у газеті. В цьому протоколі, який долучений до  загального проекту змін до генплану м.Нетішин,  зазначалося, що “за визначений період пропозицій від громадськості не зареєстровано, а наприкінці протоколу містилася інформація, що після внесення запропонованих Виконавчим комітетом змін, які запронував внести сам виконком,   необхідно «запросити ДП УДНДІПМ «Діпромісто», як розробника, презентувати основні положення містобудівної документації громадськості міста та взяти участь у громадських слуханнях.

Про дату і місце проведення громадських слухань додатково інформувати громадськість через ЗМІ та розмістити на сайті Нетішинської міської ради»
Отже виходить , що виконавчий комітет міськради підсумував 29 червня відсутність пропозицій та зауажень до проекту, запропонував проектанту внести запропоновани виконкомом зміни до генплану і збирався оголосити дату громадських слухань, після опрацювання запропонованих змін. Звичайно так і повинно було бути, адже навіть ті зміни які запронував виконком, також повинні були пройти громадські слухання!

Як може пересвідчитися любий громадянин, на сайті нетішинської міської ради з того часу і до сьогодні не було розміщено жодного оголошення про проведення громадських слухань по змінам у генплан так само як і не було розміщено повної та читабельної інформації по самому проекту змін до  генплану.

 

skanirovanie0001 skanirovanie0002

  • Отже дату та місце проведення громадських слухань разом з копією протоколу громадських слухань ми так і не отримали, хоча і не дивно, адже їх ніхто не провів.
  • Посилання на матеріали проекту внесення змін в генплан, які розміщені на  сайті нетішинської міськради,  ми також не отримали, адже також зрозуміло , що такого посилання просто не існує і генплан продовжує триматися в таємниці, як і попередній генплан  2002 року. 

Отже брехня, брехня і знову брехня!

 

Міський голова збрехав також і 13 грудня на звіті фракції Воля, що слухання проведені рік назад  і всі матеріали були розміщені також рік назад на сайті міськради.
Адже навіть в самій пояснювальній записці до генплану зазначалось, що остання додаткова угода на проведення робіт  по змінах була укладена в грудні 2015 року і таким чином громадсьі слухання аж ніяк не могли бути проведені до закінчення робіт!

yayaya31

 

Що  ж , “брехня – це страшна зброя. Вона обов’язково повертається сторицею до того, хто її запустив” – написав якось Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк.
На жаль в останній час брехати  стало нормою для міського голови!!!

P.S. 

Виходить що через нинішнє скликання депутатів можна протягнути будь що. В більшість питань багато з них взагалі не вникають і головне, що в очах багатьох повна байдужість. Генеральний план міста готувався чотири роки і на нього  було витрачено сотні тисяч гривен з міського бюджету. 

І цей самий важливий для міста документ виносився  23 грудня  на затвердження на сесію ,при тому що  ніхто з депутатів його не бачив в повному обсязі.
Адже проект рішення складався з 1 папірця А4 з текстом, та однієї схеми  формата А3, на якій навіть з лупою неможливо було розгледіти , які ж там вносяться зміни. 

dsc07016 dsc07017

 І це вже не говорячи про громадськість, яка взагалі не мала можливості ознайомитися з ним, адже на сайті міськради відсутнє посилання на повний текст документу!!!
Що приховали чиновники мерії в «протягнутому за вуха» генплану ми повідомимо додатково після детального вивчення.