dsc06006Нещодавно на Незалежному громадському порталі опублікували цікаву новину про недостатність зелених насаджень у Хмельницькому.

Згідно розрахунків, проведених державним підприємством «Діпромісто», відповідно до норм забезпечення зелених насаджень на 1 жителя, місту Хмельницькому не вистачає (дефіцит) 85,5 га зелених насаджень . Тому на  перспективу  для подальшого розвитку рекреаційної зони міста пропонується виділити 6 ділянок загальною площею 262.7 га
Самооборона вирішила також поцікавитися, а який стан справ в Нетішині.

Адже під час останнього продажу скандальної ділянки 3 га лісу на вул.Енергетиків, міський голова заявляв що насаджень місту вистачає. Нагадаємо , що забудовник придбав не тільки саму земельну ділянку 3 га, яка повністю вкрита 100-річним лісом, а також  одразу викупив і всі ті 1000 дерев, які вкривають саму ділянку.

Відповідну інформацію про стан справ з зеленими насадженнями на території Нетішина ми знайшли в документі 2016 року, розробником якого є також “Діпромісто”, і документ цей – СЛАВНОЗВІСНИЙ генплан міста, який мало хто бачив і мав змогу ознайомитися в повному обсязі.
Згідно нього на даний час площа зелених насаджень в Нетішині  менша від норми в 3 рази! Адже при існуючому нормативному показнику 8м2 зелених насаджень на людину, Нетішин наразі має

лише 2,7м2 .

zeleny-nasadzhennya-norma

Проектувальник одразу і запропонував в генплані , що необхідно буде створити в перспективі мінімум 45 га нових озеленених територій в місті Нетішин.
Але, на жаль,  поки  що ми бачимо тільки знищення лісу навпроти Фуршету!

zeleny-nasadzhennya-norma1