kuznecovskВараш (Кузнецовськ)

У школах буде відеонагляд

За рахунок коштів міського бюджету планується встановити в школах міста та гімназії систему відеоспостереження, що дозволить створити більш безпечні умови перебування дітей на заняттях. Відеонагляд буде проводитися по периметру шкільної будівлі, на вході до закладу, контролюватимуться фойє, роздягальня, їдальня та коридори на поверхах. Систему відеоспостереження навчальних закладів міста буде під’єднано до загальноміської системи відеонагляду.

Педагоги та батьки переконані, що таке запровадження допоможе попередити негативні процеси в закладах освіти.

Орієнтовна вартість системи відеоспостереження – близько 600 тис грн., витрати на її придбання та встановлення внесено до проекту міського бюджету на 2017 рік.

У Вараші – поліційний «бєспрєдєл»

У Вараші без будь-яких рішень суду чи інших каральних органів знищено майно однієї підприємиці та зруйновано бізнес іншої – кафе-намет, обладнання та продукцію в ньому. Для останньої бізнес був основним засобом існування та утримання дитини-напівсироти. Місцеві поліціянти стали на бік злочинців та силоміць тримали потерпілу жінку, яка намагалась чинити опір злодіянням. Влада на

цю неадекватну подію подивилася крізь пальці.

«У нас в органах безперебійно працює системна кругова порука (договорняки), яка діяла, діє та продовжує діяти. Практично даний факт у черговий раз засвідчує, що в нашій державі народ беззахисний, як і права людини в цілому», – коментують інцидент місцеві правники.

yuzhnoukrainskЮжноукраїнськ

З 1-го січня місто буде без води й тепла

Борг місцевого комунального підприємства перед Южно-Українською АЕС за надані послуги з тепло-водопостачання та водовідведення з грудня 2009-го по грудень 2016-го року досяг 107 мільйонів гривень. Оскільки борг лише зростає, і угоди про надання послуг закінчуються в грудні цього року, атомна станція відмовляється з січня наступного року надавати безплатні послуги.

До врегулювання конфлікту долучилась міська та обласна влада.

Місцевому депутату загрожує 12 років за гратами

Прокуратура Миколаївської області відкрила кримінальне провадження щодо посадових осіб – голови райдержадміністрації, котрий є також депутатом Южноукраїнської міської ради від партії «Єдність», головою земельної комісії, та начальника відділу освіти.

Посадовців підозрюють у присвоєнні, розтраті майна, заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. У випадку доведення провини їм загрожує позбавлення волі від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Йдеться про завезення неякісного вугілля у заклади освіти вартістю 2,2 мільйона гривень. Через суміш незрозумілого походження вийшли з ладу опалювальні системи, школи та садочки лишились без тепла.

energodarЕнергодар

В центрі Енергодара смердить каналізація

Містяни вже місяць дихають нечистотами. Комунальники вказують на причину –проломлена каналізаційна труба, яка ще й погрузла, у зв’язку з чим перекрили половину проїжджої частини в аварійному районі, проте недоліки не усувають, нарікаючи на складність ремонту.

Нові місця для відпочинку

Дякуючи конкурсу «Місто своїми руками» в Енергодарі з’явились нові місця для активного відпочинку та розвитку дітей. Такий конкурс у місті вже проходить четвертий рік поспіль. Завдяки проектам містян, лише цього року в Енергодарі проведена реконструкція футбольного поля у дворі житлових будинків, у міському парку з’явився дитячий ігровий комплекс для комфортного дозвілля батьків з малюками, встановлені нові дитячі майданчики та гімнастичні комплекси, в дитячому закладі санаторного типу облаштували сучасний логопедичний кабінет та ін.

Крім того, завдяки гранту в Енергодарі пройшов спортивний легкоатлетичний марафон, облаштовано сучасний ландшафтний дизайн на території Палацу культури, реконструйовано декоративну стіну, яка є пам’яткою міста.

Підготував Артур МИКОЛАЙЧУК