yayaya4Новий рік для кожного з нас – свято чарівної магії, мрій, надій та сподівань. Ми рідко замислюємося над тим, що збіг ще один рік нашого життя, ми не сумуємо за прожитим, але неодмінно воліємо негаразди залишити у старому році, а добро та позитив – перенести у рік наступний.

Кажуть, що мрії у кожного свої, але в нас, українців, на межі року, що минає, та року прийдешнього бажання співпадають.

Щоб нарешті закінчилась війна! Щоб перестали проливати кров наші побратими, наші захисники! Щомиті ми маємо дякувати долі за те, що над нами мирне небо, що не свистять кулі, що не куштували їдючого диму війни, що не синіємо в напівмертвій оселі від холоду та голоду, що маємо дах над головою, що в дитячих очах не живе страх. І неодмінно маємо схиляти голову перед тими, хто береже нас від всього цього.

А для тих, кого спіткало лихо війни, маємо побажати: більше НІКОЛИ не бачити смерті, крові, стогону й ридань. Нехай назавжди в Україні поселяться мир, радість і щастя!

Щоб були всі при доброму здоров’ї! Здоров’я – це наш скарб. Він неоціненний. Без нього і

сонце блідне, і зірки не сяють, і найсмачніші солодощі втрачають смак.

Щоб повсякчас були затребуваними, мали роботу! Бо без неї ніяк. Вона дає нам впевненість, снагу, віру в себе, від неї ми очікуємо матеріальних благ та морального задоволення.

Щоб мали гідну владу! Жоден народ так не переймається політикою як ми, українці. Якщо за кордоном люди часто не знають, як звати їхнього мера, бо їм це не потрібно, бо, скажімо, посада міського голови для них така ж буденна, як і решта робіт, а в нас культ посади. Обрали, призначили, і над головою виростає німб, а в плечах крила, які заважають спуститися на грішну землю. Але ж ми самі вирощуємо цих «жерців». Влада – це віддзеркалення нас із вами. Ми приписуємо якомусь кандидату неіснуючі чесноти, ми примальовуємо йому янгольський лик, ми видаємо уявне за дійсне, а потім, коронувавши, очікуємо від ставленика того, чого він апріорі зробити не здатен.

Ми маємо негідну владу, бо не хочемо змінюватися самі. Ми продовжуємо носити хабарі, ми продовжуємо закривати очі, коли бачимо, як ображають ближнього, ми продовжуємо нашіптувати голому королю (пригадаймо дитячу казку!), наче в нього ошатне вбрання, коли маємо з цього зиск.

Революція має відбутися всередині кожного з нас, отоді й життя зміниться, отоді й влада буде гідною, і мир запанує, й життя заквітує. Йдучи в Новий рік, нехай кожен з нас оселить добро у своєму серці. Оце і буде новорічне диво. І все-все-все здійсниться!!!

З прийдешнім Новим 2017-м роком!

З роком Здоров’я! З роком Щастя! З роком Любові! З роком Достатку та Злагоди!

Редакційна колегія «Посту громадського контролю»

yayaya3