biznes4Після того, як «Нетішинська самооборона» оприлюднила факти лобіювання міським головою  інтересів наближеного до нього бізнесмена-забудовника, колишнього регіонала Олександра Миклуша, внаслідок чого під загрозою знищення опинилася частина лісу площею 3 Га, яка розділяє «Піонербазу» та місто, почалася брехлива «кампанія», мета якої – збити з пантелику мешканців міста, щоб вони не змогли розібратися, хто правий: «Самооборона» чи міський голова.

Чергова брехня в мій бік була надрукована в «Віснику міського голови» та викладена у «Фейсбуці». Тому змушений говорити.

Перше звинувачення. Начебто я організовував акції протесту та перешкоджав будівництву торгового центру ОТЦ, забудовником якого був нинішній міський голова. У той час я був членом виконавчого комітету НМР, на розгляд якого виносилось питання про відкриття торгового центру, де пан Супрунюк планував розташувати будівельний супермаркет. Виконком, і я в тому числі, не підтримали таку ідею. Якщо я не помиляюсь, і депутатський корпус був проти.

yayaya1До виконкому в той час неодноразово зверталися працівники медсанчастини з проханням недопустити будівництво такого об’єкта поблизу поліклініки. Вони напевно і створювали ці пікети, в яких звинувачує мене міський голова. Тож пане мер, не кожен додумається відкривати будівельний супермаркет під вікнами лікарні. До речі, якщо вже дивитися з точки зору мого бізнесу, то мені краще, щоб там був не «Фуршет», а будівельний магазин. Тому ваша брехня немає логіки.

Після того, як ви продали 3Га лісу своєму бізнес-партнеру, та коли «благословили» внесення до генерального плану будівництво на території лісової посадки в першій школі, я зробив висновок, що місто дійсно в небезпеці від вашої бурхливої діяльності.

Друге звинувачення. Наче я брав участь в акціях протесту проти будівництва по вул. Набережній на місці кафе «Велес», і припинив їх після того, як забудовник пообіцяв мені не відкривати в

тих будинках магазини.

До «Самооборони» звернулись мешканці вул. Набережної, які виступали проти будівництва 9-поверхових будинків під їхніми вікнами, з вирізкою, знову ж-таки, дерев, вони створили ініціативну групу. Ви самоусунулися від цього питання з невідомих причин. Хоча ходять чутки, що хтось від влади отримав квартири…

З історії – як мер “захищав” мешканців, але потім якось не склалось…..:

забудова Велеса частина 2

забудова Велеса частина 3

Тож «Самообороні» довелося розбиратися самотужки. І акції протестів припинив не я, і не «Самооборона», а сама ініціативна група мешканців, коли побачили, що законним шляхом відстояти свої інтереси вони не зможуть. А ви, на превеликий жаль, не спромоглися  посадити всіх за круглий стіл, хоча, як міський голова, зобов’язані були це зробити.

Незважаючи на протиріччя, я мав розмову з забудовником на рахунок відкриття магазину в цих будинках. Але з  точки зору бізнесу мені це було нецікаво. Більше того, мені дзвонила місцева підприємиця, запитувала, чи не маю намірів там відкривати «Наш край». Я її запевнив, що не маю таких планів. Нині вона відкрила там магазин, і я бажаю їй успіхів.

Трете звинувачення. Про судовий тиск проти підприємства «Колібріс», яке хотіло у 2006 році побудувати супермаркет біля аптеки. Тут правда тільки в тому, що я дійсно брав участь у судовому процесі, по причині незаконності проведення конкурсу. Цей конкурс був проведений з порушеннями в інтересах одного з його учасників, де проглядалася фінансова зацікавленість з боку тодішньої влади, як і сьогодні схожа ситуація з 3Га.

До речі, тільки недавно згадав, що свого часу наш міський голова брав участь в аукціоні магазину «Поділля», який я тоді купив. У мене складається враження, що він мене переслідує. В торговий центр ОТЦ запустив «Фуршет», щоб я, не дай Бог, не став монополістом в місті.
yayayaПане Супрунюк, я саме той малий бізнес, який трошки виріс із «штанців», і який ви особисто захищали по всій Україні, а мене чомусь готові задушити, як ваші папередніки. І здогадуюсь, чому. Бо всюди розповсюджуєте брехню, і не переносите, коли вам це кажуть в очі.

Взагалі міський голова боїться відкритого спілкування за круглим столом, ігнорує такі пропозиції. Він вибрав шлях нав’язувати свою думку через «Фейсбук», відеоролики чи статті в пресі, щоб уникнути гострих запитань та відповідей на них.

Упевнений, що більшість містян, прочитавши мою статтю, скаже, що це звичайні бізнес-розбірки.

Моя відповідь: не обирайте в мери і президенти бізнесменів. Нічого з того путнього не вийде.

Валерій ПРЕПОДОБНИЙ

джерело – “Пост громадського контролю”
затемою –

Сім’я міського голови Нетішина задекларувала 1,1 млн грн доходів.

Дружина мера Нетішина заробила більше ніж шість мерів міст обласного значення разом