yayaya2

  •           Найбільшими каменями спотикання стало затвердження містобудівної документації, яка напрацьовувалася 4 роки, та намагання протягнути проект, який дозволяв би не надавати на законних підставах землю під індивідуальне будівництво, а здавати її містянам в оренду, відповідно брати за це гроші, та ще й немалі.
  •           У підсумку, депутати прийняли генеральний план міста з трамвайними коліями, вирубкою дерев та забудовою території школи №1, чотириповерхівками Миклуша на землі, яку обіцяли учасникам АТО та ін. 
  •          Емоції вирували: очільник міста погрожував викликати поліцію громадянину, який просив слова, а деякі містяни, присутні на сесії, відреагували на це брудною лайкою.
  •         Занепокоєння АТОвців та «сире» житло

Нетішинцям під ялинку – модернізація трамвайної лінії

netyshin-6-kopiyaЦе не вигадка й не жарт. Більше того, депутати проголосували за зміни до генерального плану Нетішина, в якому – трамвайна колія та чотириповерхові будинки на землі, обіцяній АТОвцям.

З 28-ми присутніх на сесії обранців лише Дар’я Мосійчук із «Самооборони» була «проти» такого рішення, її колеги по фракції Ірина Дорожнюк, Юрій Камозін та Олена Матросова принципово не взяли участі в голосуванні, не голосували і Олександр Лобода з «УКРОПу» та Роман Кузів з «Волі».

genplan

Усі решта були «за», незважаючи на те, що самого генплану ніхто з депутатів, окрім Ю.Камозіна, в очі не бачив, і не напнувся, аби побачити. Більше того, й до виступу самого Ю.Камозіна, який пропонував відкласти голосування на місяць та за цей час ознайомитися з важливим документом, особливо ніхто не дослухався.

yayaya4Сказала представниця науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» Ганна Алікова, що ніяких змін вже вносити не можна: або голосуйте за цей проект, або платіть ще 400 тисяч гривень – то напишемо інший, і майже всі, як сліпі кошенята, потягнули руку до кнопки.

Власне Ю. Камозін, насамперед, обурювався з того приводу, що саме місцевою владою не було дотримано необхідних процедур, які мали б передувати затвердженню генплану. Не було проведено громадських слухань, обговорення, ніхто не приймав зауважень чи побажань містян.

yayaya3Схоже, нетішинського генплану взагалі ніхто не читав: ні ті, хто його готував, ні працівники виконкому, які зобов’язані були над ним попрацювати, інакше, чого-чого, а трамвайної колії у ньому точно не було б. Виходить, що лише двоє «диваків»: депутат Юрій Камозін та підприємець і громадський активіст Валерій Преподобний «посміли» поцікавитись, а що там у тому документі, і чомусь викликали цим відвертий спротив міського голови.

 

за темою – Як в Нетішині влада продовжує вводить в оману мешканців. Чи збиралися проводити громадські слухання по змінам в генплан міста?

«Дайте мені слово», – звернувся до

головуючого В.Преподобний, маючи на меті донести присутнім, що він бачив у тому плані. «Не дам!», – отримав відповідь від О.Супрунюка. Розуміючи, що місцеві «слуги народу» «на ручнику», і вони й не поворушаться, аби надати слово представнику громади, бо цього не хоче міський голова, В.Преподобний виріщив «взяти» слово, не чекаючи «благословення» влади й закликав депутатів до здорового глузду: для початку ознайомитись із пропонованим документом, а тоді вже ставити на голосування. Слова містянина О.Супрунюк сприйняв як образу, звинуватив його у спробах зірвати сесію та пригрозив викликати поліцію.

«Нинішня рада неспроможна приймати важливі рішення. Голосують за «трамвайну лінію», і їм байдуже», – побачивши результати голосування, зробив висновок В.Преподобний.

джерело- Пост громадського контролю

yayaya3

повна версія відео