yayaya

Stop брехня! Або  як міський голова Нетішина вчергове   повідомив неправдиву інформацію.
В одному з випусків новин від міського голови Нетішина Олександра Супрунюка була озвучена інформація , щодо придбання апарату УЗІ в нетішинську лікарню.

Міський голова в своєму відео  розповів про погрози головному лікарю СМСЧ Нетішина пану Пословському щодо невизнання результатів конкурсу- на телефон головного лікаря прийшла СМСка з погрозою, що він матиме проблеми з законом і йому світить 5 років кримінальної відповідальності , якщо він визнає цей конкурс дійсним . Після того одна з фірм, яка не подала жодного документу, почали шантажувати тим що, якщо буде визнаний конкурс  вони будуть подавати в суди і знову погрозили кримінальною відповідальністю. ” 

Він також висловив свою думку щодо дивного збігу обставин проведення конкурсу на “Прозорро” с публікаціями на сайті Самооборони. Ніби-то  депутат міськради Камозін  опублікував інформацію про те що вже не відбувся конкурс,  хоча конверти відкривали в той самий день і  офіційне рішення по конкурсу ще не було відомо.

“Дуже цікаве співпадіння” – зауважив наприкінці пан Супрунюк.

Мова йшла про оцю публікацію від 12 грудня – В Нетішині вже майже рік Медсанчастина не може придбати медобладнання, кошти на яке були передбачені ще в лютому 2016 року, в якій ми висвітлили інформацію від керівника стаціонару СМСЧ пані Щуклої , яку вона озвучила на засіданні бюджетної комісії.

yayaya

 

Зауважимо , що насправді депутат місцевої ради, як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу, у разі виявлення порушення прав та законних інтересів громадян або інших порушень законності має право вимагати припинення порушень.

Міський голова озвучив  на відео інформацію про погрози , саме тому ми і вирішили звернутися до поліції, аби вони розібралися з можливим порушенням закону та перевірили

наведені на відео факти від пана Супрунюка.

(ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ  НАТИСНІТЬ НА ФОТО)

yayaya2yayaya3

yayaya1

 І що ж ми отримали у відповідь від поліції? Чи підвердилась інформація про ПОГРОЗИ озвучена паном мером на відео?          Звичайно НІ ?

Тому пан Супрунюк – припініть БРЕХАТИ та поливати брудом своїх політичних опонентів!!! 

 

yayaya

До речі в ций саме день, 12 грудня, на сайті Самооборони було опубліковано 11 новин, і 5 з них стосувалися бюджетних коштів!!!  Кожен з нетішинців може це легко первірити і зробити свої висновки.

byudzhet-9Напевно міському голові дуже не подобається , що Самооборона постійно висвітлює всі бюджетні витрати міського бюджету, адже більше цієї інформації в доступному вигляді ви  не знайдете ніде!,
Задумайтеся нетішинці, чому комусь не подобається що ми робимо роботу міської влади прозорою та відкритою!