dron11

Напередодні нового року в «Нетішинському віснику» вийшла дуже цікава стаття – інтерв’ю забудовника Олександра Миклуша.

У цьому інтерв’ю забудовник вчергове дає зрозуміти, що йому байдуже щодо законодавства та існуючої містобудівної документації і він збирається забудовувати виключно на свій розсуд придбану ним земельну ділянку із лісовими насадженнями площею 3 га, яка розташована по вул.Енергетиків в районі міського ринку.

p1410274

По суті в статті він знову підтвердив  свої слова,  що він буде будувати так як йому заманеться  по усьому лісу на його ділянці 3 га, нехтуючі  розробленим  та затвердженим на 76-й сесії міської ради попереднього  скликання  детальним планом забудови промислової зони , яким передбачається що за 2 етапи забудови буде збудовано 2 нових житлових групи (№2 та №3)  та  одна буде перепрофільована .(№1)

                                       (для збільшення натисніть на фото)

lis12 yayaya

Гадаємо, що для нетішинців, які слідкують за нашими публікаціями, така позиція пана Миклуша не стала новиною. Адже ми вже повідомляли про зафіксовані ДАБІ порушення законодавства вчинені цим забудовником. А от із відкритим “шантажем” зі сторінок міської газети мешканці  нашого міста стикаються здається вперше!

p1410288На запитання кореспондента, про можливе розірвання договору купівлі-продажу земельної ділянки за рішенням суду пан Миклуш відповів: «Нехай подумають, де в бюджеті взяти додатково 20 млн. грн., затрачених на будівництво. До того ж, вже укладені угоди, є певні зобов’язання перед тими, хто інвестує. Плюс кошти на втрачену вигоду.»

На скільки можна зрозуміти, мова йде про бюджет міста Нетішин, адже стороною договору із забудовником є НМР. А от хто саме має думати де взяти ці 20 мільйонів пан Миклуш нажаль не уточнив.

Суд?    Так йому не важливо хто і де буде брати мільйони, суду важливо аби усе було в рамках чинного законодавства. І, якщо забудовник доведе в суді, що зазнав збитків і має право на їх відшкодування, то звісно ж винна сторона змушена буде відшкодувати йому ці збитки. І саме винна сторона має думати де взяти кошти. Зрештою, хто ж саме буде цією винною стороною також вирішить лише суд. Єдине, що можна стверджувати, що це точно буде не ГО «Нетішинська Самооборона», адже саме її позов може бути задоволений судом.

Саме цікаве, що цих можливих збитків пан Миклуш міг уникнути, та

ще зараз може мінімізувати їх. Адже після аукціону Самооборона зі сторінок ЗМІ закликала нового власника земельної ділянки не розпочинати активних дій на ній до прийняття судом рішення. Про наявність судових спорів  щодо ділянки забудовник чудово знав. Крім публікацій у ЗМІ він, як і решта учасників аукціону, був офіційно повідомлений про це на самому аукціоні ще до проведення торгів!

Так само, як був вчергове повідомлений про це присутній на аукціоні міський голова Супрунюк О.О. Проте, це не завадило меру укласти від імені НМР угоду із паном Миклушем, у якій факт наявності таких судових спорів прямо заперечується.

i-1То можливо саме пан міський голова  Супрунюк знає, де взяти 20 мільйонів? Адже, Самооборона ще перед проведенням акціону в жовтні 2016 року  попереджала міського голову про можливі збитки забудовника, їх можливе відшкодування із бюджету  та просила відтермінувати аукціон до рішення суду!  

Так само, депутати від Самооборони попереджали своїх колег в міській раді про незаконність рішення щодо продажу лісу під забудову ще до його прийняття. Проте сьогоднішній більшості НМР що ліс рубати, що трамваї в Нетішині ремонтувати – однаково. А може наші депутати і 20 мільйонів у міський бюджет для пана Миклуша намалюють? Скільки там того діла? Нажали кнопки та й все.

yayaya1Правда це – зарплати бюджетників, ремонти садочків та лікарні, будинків та доріг. Тому пан Миклуш немовби стверджує, що не варто добиватись законного рішення суду, бо місто втратить значні кошти: 20 мільйонів грн, а ще втрачена вигода, укладені угоди, зобов’язання перед інвесторами…

А чи дійсно така вже похмура перспектива чекає місто у разі задоволення судом позову Самооборони?

Хочемо запевнити нетішинців, що НІ! Про можливі збитки пан Миклуш знав ще до придбання земельної ділянки! Знав і своїми свідомими діями сприяв отриманню та збільшенню цих збитків. А в такому випадку законодавством України прямо передбачено, що такі збитки у разі розірвання договору купівлі-продажу йому ніхто не повинен відшкодовувати. Натомість збитки громади, за той же вирубаний ліс, відшкодовувати доведеться саме ЗАБУДОВНИКУ!

yayaya37

ОТЖЕ, ЗГАДКА ЗАБУДОВНИКА ПРО ХИМЕРНІ 20 МЛН. ГРН. ТА БЮДЖЕТ, ЦЕ НІЩО ІНШЕ, ЯК ЗАЛЯКУВАННЯ МЕШКАНЦІВ МІСТА  ТА НАМАГАННЯ ТИСКУ НА ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ З МЕТОЮ ЇЇ ВІДМОВИ ВІД СУДОВОГО ПОЗОВУ!!!

 

 Нагадаємо, що мова йде про скандально відому ділянку ліса розміром 3 га по вул.Енергетиків навпроти Фуршету , яка була продана  за безцінь на аукціоні відомому останніми роками в нашому місті забудовнику зі Славути пану Миклушу. Про подробиці штучного заниження  в 3 рази оцінки цієї земельної ділянкими ми вже розповідали на своїх сторінках – Чиї інтереси насправді відстоює міська влада Нетішина або як в Нетішині за безцінь продали 3 Га лісу.

Самооборона вимушена була звернутися до суду з вимогою скасування  рішень міської ради, протягнутих “за вуха”  міським головою . Наразі  суд розпочав розгляд справи по суті, при цьому відмовивши в залученні прокуратури.  Забудовник вирішив не чекати рішення суду та на річницю майдану у 2016 році розпочав вирізати ліс та забудовувати частину ділянки. А під новий рік забудовник вирізав ще одну велику ділянку лісу. Наразі судовий процес щодо даної земельної ділянки та будівництво на цій ділянці тривають.

15107374_1820664281550368_8276082659462885805_n 15134646_1820664184883711_1657904603994353342_n

за темою – Пресконференція громадських організацій Нетішина з приводу забудови 3 га лісу по вул.Енергетиків