Посадовець вимагав гроші за стаціонарне лікування пацієнта

На Хмельниччині попався на хабарі головний лікар
 На Хмельниччині на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито головного лікаря однієї з психіатричних лікарень області, повідомляє Depo.Хмельницький.

Працівники Шепетівської місцевої прокуратури, завдяки скоординованим заходам у взаємодії зі співробітниками поліції і проведеним негласним слідчим діям на “гарячому” викрили головного лікаря.

Посадовець вимагав та отримав від одного із жителів Нетішина неправомірну вигоду у сумі 5000 гривень за поміщення особи на стаціонарне лікування, – розповідає керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

На Хмельниччині попався на хабарі головний лікар - фото 1На Хмельниччині попався на хабарі головний лікар - фото 2
За фактом місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Шепетівського відділу поліції ГУ НП в області. Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також, вирішується питання щодо затримання посадовця та повідомлення йому про підозру.