Автодорівці області користуються, як вони кажуть, сприятливою погодою

Дорожники і в нинішню погоду латають ямки на 9 шляхах Хмельниччини

Користуючись сприятливими погодними умовами, дорожники області приступили до ліквідації аварійної ямковості, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту відомства.

За словами ремонтників, ямковість інтенсивно утворюється на дорожньому покритті внаслідок частих коливань температури повітря через нульову відмітку та перезволоження дорожнього полотна.

За один вчорашній день, застосовуючи холодну асфальтобетонну суміш, ліквідували 386 м2 аварійної ямковості. Працювали 17 ремонтних бригад філій ДП “Хмельницький облавтодор”. Дорожники першочергово проводять ремонтні роботи на  найбільш проблемних ділянках та у місцях концентрації ДТП головних магістралей області.

Ремонтували асфальтобетонне покриття на таких автодорогах: М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка; Н-03 Житомир-Чернівці; Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів; Р-24 Татарів-Косів-Коломия-Борщів-Кам’янець-Подільський; Р-26 Острог-Кременець-Почаїв-Радивилів; Р-32 Кременець-Біла Церква-Ржищів; Р-48 Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я; Р-49 Васьковичі-Шепетівка; Р-50 Ярмолинці-Сатанів.

Холодну асфальтобетонну суміш можна укладати в конструктивні шари дорожнього одягу після тривалого зберігання, а введення спеціальних домішок до її складу дозволяє застосовувати її навіть за мінусових температур.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.