яяяМайже 3 тисячи жителів Хмельниччини підписали контракт. Це чи не найкращий показник в  Україні.
За Україну чи за гроші? Міністерство оборони продовжує тримати курс на перебудову української армії. Йдеться про повний перехід на контрактну службу. Аби заохотити  служити у війську , минулоріч мінімальну заробітну плату військовим підняли з 2 до 7 тисяч гривень. За участь у бойових діях на Сході доплачують окремо. А ще держава гарантує кожному бійцеві повний соцпакет та кар’єрний ріст.

Про перспективи та ризики чоловічої професії дізнавалася наша колега Надія Драганчук- повідомляє Поділля-Центр

У 2017 Хмельницька область отримала новий план. За три місяці потрібно знайти півсотні сильних і вмотивованих. Однак, служити їм доведеться лише у бойових частинах.

Сергій ПРИСЯЖНЮК – військовий комісар області

« це мотострілкові частини(це бойові бригади), артилерійські частини, ССО, частини ВДВ та розвідувальні батальйони. На Хмельниччині цьогоріч контрактниками будуть доукомплектовувати 8 окремий полк спеціального призначення та 19 ракетну бригаду. До слова :  така  – єдина в Україні. Тож, служити тут престижно.”

 

 

Однак стати бійцем ракетної бригади зможуть не усі. Тим, для кого контракт лише спосіб заробити грошей, – тут одразу відмовляють. 

Юрій БАЛАБАН – заступник командира 19 ракетної бригади

« насамперед тут необхідні люди-патріоти. Ті,

хто готовий виконувати бойові завдання. 01:23-01:36 « ми проводимо психологічні тестування, визначаємо рівень готовності до виконання цих завдань, приймаємо заліки з фізичної підготовки і документи направляємо у військовий комісаріат». Такі перевірки – лише початок вступних випробувань. Цьогоріч,  аби підписати контракт, ще доведеться пройти підготовку у навчальних центрах. Триватиме вона не менше двох місяців.

Сергій ПРИСЯЖНЮК – військовий комісар області

« військовослужбовці за контрактом будуть комплектувати частини ЗСУ виключно через навчальні центри. Ніхто не піде на пряму у військові частини. Служив в АТО чи ні, служив у цій частині чи ні, все одно підуть служити спочатку у навчальні центри. І лише потім розподілять у військові частини».

Лише після цього чоловіки зможуть укласти контракт з військовою частиною. Усі кандидати, не залежно від того, яке місце служби вони обрали, будуть виконувати бойові завдання у зоні АТО. У 19 ракетній бригаді ротація відбувається кожні 3-4 місяці. Скоротити ці терміни допоможуть нові вмотивовані контрактники.

 

До того ж, нові контрактники зможуть замінити тих, хто захоче розірвати військову угоду. З початку року указом Президента право на звільнення отримали військовослужбовці, контракти яких продовжили понад встановлений термін. Також повернутися додому можуть військові, які уклали контракт до закінчення особливого періоду і вже відслужили 24 місяці.

 

За детальною інформацією звертатись до Славутського Районого військового комісаріату  за телефоном: 2-25-21.