яяя28

23 січня 1992 року — День народження Атомпрофспілки.  З цього приводу всіх атомників привітав голова Атомпрофспілки України Валерій Матов.

“Дорогі односпілчани!

Щиро вітаю зі знаменною датою — 25-річчям від дня заснування Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України.        Становлення і розвиток багатотисячної і багатопрофільної на сьогодні організації відбувалося у надзвичайно складних умовах трансформації суспільства, невдовзі після здобуття Україною незалежності.

Соціальні надбання профспілки як принципового і наполегливого, найбільш організованого і послідовного виразника та захисника інтересів людини праці, її авторитетність і впливовість стали можливими завдяки професіоналізму, таланту, ініціативності і стійкості патріотів-засновників, самовідданій і відповідальній роботі лідерів профспілки та їхніх профколективів на місцях і в центрі, кожного конкретного члена профспілки — ветеранів і молодих її учасників.
За чверть століття, сповненого усіляких подій і справ, радощів і турбот, Атомпрофспілка постійно підтверджувала життєспроможність, тверду позицію і потенційні можливості в обстоюванні честі і гідності працівників, у піднесенні на рівень сучасних вимог внутрішньоспілкової демократії, зміцненні організаційно-фінансової структурованості, посиленні роботи власне виборних профпрацівників та активу з виконання статутних вимог, здійснення практичних заходів для втілення у життя положень базового закону України про профспілки.
яяя27Уся історія профспілки пронизана постійною готовністю боротися за соціальну справедливість, оперативно реагувати на нові виклики і больові точки, організовувати масові акції протесту задля блага наших спілчан. Це як

укорінена традиція, яка неодмінно продовжуватиметься!
Так, Атомпрофспілка України, зважаючи на колективний досвід, мудрість і молодість, єдність і солідарність у боротьбі за людські цінності, — завжди була і є на крок попереду. І така висока місія і велика відповідальність зобов’язує нас до подальших спільних перемог!
Шановні друзі, соратники! З нагоди свята нашої великої профспілкової родини висловлюю глибоку вдячність за щоденну активність і вірність своєму покликанню захищати людину праці і пишатися цим. Сердечна шана ветеранам, які багато сил віддали розбудові профспілки, вдосконаленню її діяльності. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, наснаги на нові добрі справи. Миру, достатку і злагоди вам, вашим сім’ям і всій нашій Україні!

 

джерело – https://www.facebook.com/Atomprofspilka/posts/700502033447040:0