Народний депутат України Дмитро Добродомов повідомив, що група «Народний контроль» зареєструвала у ВРУ законопроект щодо довічного ув’язнення для корупціонерів.

Відповідну заяву нардеп зробив в ефірі 112. – повідомляє politicua

«Наша група в парламенті «Народний контроль» зареєструвала законопроект щодо довічного ув’язнення для корупціонерів. Там є норма, яка забороняє виходити під заставу людям, обвинуваченим у корупції», – підкреслив парламентар.
Крім того, він прокоментував той факт, що в рейтингу сприйняття корупції Україна піднялася на 2 бали (25 січня міжнародна організація Transparency International опублікувала результати щорічного дослідження «Індекс сприйняття корупції», в якому за підсумками 2016 року Україна посіла 131 місце серед 176 країн – ред.).
«Це цифри, які тільки підтверджують те, що конкретних результатів у вигляді посаджених корупціонерів і повернутих грошей у бюджет на сьогоднішній день немає. Цих 2 бали якраз можна віднести до роботи депутатського корпусу. Тому дійсно ми за ці два роки каденції цього парламенту дали дуже багато законодавчих інструментів по боротьбі з корупцією…», – запевнив Добродомов.
«Я вважаю, що щодо топ-чиновників, народних депутатів, міністрів повинні бути тотально перевірені ці декларації, і повинні бути відповідні реагування на незаконне збагачення, те, чого й вимагає зараз суспільство», – резюмував нардеп.