яяя1Починаючи із січня 2017 року, у 58-ми багатоквартирних будинках Нетішина плата за опалення нараховуватиметься згідно показів встановлених теплових лічильників-повідомляє Спілка власників житла м.Нетішин з посиланням на Нетішинський Вісник.

У інших будинках теплові лічильники планують встановити до кінця першого кварталу. Також у цьому році планується встановити 20 загальнобудинкових лічильників води.
Розподіл показів загальнобудинкових лічильників буде здійснюватись згідно “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” ( goo.gl/zas6v4 ).

Відтепер у нарахуваннях будуть враховуватись витрати тепла на опалення місць загального користування за умови “здійснення власником, балансоутримувачем будинку та/або виконавцем заходів з утеплення місць загального користування будинку” (п.12 Правил). Згідно п.14 ПравилПоказання будинкових засобів обліку знімаються представником виконавця один раз на місяць у присутності постачальника та представника споживачів.”

яяя3    Щодо розподілу показів загальнобудинкових лічильників води то згідно п.11 Правил вони розподілятимуться між “споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менш як двох мешканців будинку”, при цьому від показів загальнобудинкових лічильників віднімаються “сумарні витрати води за показаннями усіх квартирних засобів обліку.”

яяя4

яяя5