25-26 лютого 2017 року у спортивному комплексі «Енергетик» відбувся ІІ відкритий турнір міста Нетішин з художньої гімнастики.

Вдруге поспіль у СК «Енергетик» пройшов Відкритий турнір м. Нетішин з художньої гімнастики-передає сайт ХАЕС. Свою майстерність продемонстрували більше 300 гімнасток з Києва, Львова, Луцька, Хмельницького та Рівного, а також філій спортивного клубу «Золота осінь». За словами директора СК «Золота осінь» Марини Болби, про рівень організованих змагань свідчить склад їх учасників, а це команди Львів-1 та Львів-2, що неодноразово підіймалися на п’єдестал на чемпіонатах України. До Нетішина приїхали і вихованки КДЮСШ «Восход» з м. Київ, клубу чемпіонки України Олени Дяченко.

Нагороди турніру розіграні в індивідуальних та групових вправах. Серед нетішинських гімнасток відзначилась команда 2010 року народження, що здобула перше місце у групових вправах без предмета. Найкращі результати у своїх категоріях показали Єсенія Іщук (2013 р.н.), Софія Сторожук (2012 р.н.), Аліса Тараторкіна (2011 р.н.), Міла Зон та Анна Туйбова (2010 р.н.), а також Вікторія Михайлова (2004 р.н.).
Два роки тому у нашому місті відродилась секція художньої гімнастики, коли відділення у Нетішині відкрив рівненський спортивний клуб «Золота осінь». Наймолодшим вихованкам тренера Орловської Дарії Олександрівни нема й чотирьох, а загалом секцію відвідують близько 100 дівчаток різного віку. Результати регулярних тренувань гімнастки демонструють на змаганнях у Рівному, Хмельницькому, Луцьку, Кам’янці-Подільському, Києві та Львові.