яяяВперше на Хмельниччині відзначили благодійників і меценатів у рамках всеукраїнського конкурсу Благодійна Україна повідомляє Поділля-Центр.
Бурштиновий ангел , аплодисменти, і теплі слова подяки. Так відзначали  кращих благодійників і меценатів  краю.

У Хмельницькому 23 березня у приміщенні Хмельницького університету управління та прав відбулася церемонія нагородження переможців регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Олександр МАКСИМЧУК, президент Асоціації благодійників України прокоментував журналістам цю подію:

– Сьогодні церемонія, вона дуже позитивна, люди які виходять на сцену, це дійсно залужені організації. Зміцнення громад і самооборона Нетішина, і бізнес організації. Що дуже важливо. Добро починається від тебе – є такий девіз. Кожен  робить свою роботу. Я дякую, що на Хмельниччині є таких людей є дуже багато.

P1410451Цьогоріч про участь у всеукраїнському конкурсі  заявили  744  претенденти.    Хмельниччина – третя за кількістю учасників. Визначенням переможців у 8 номінаціях займалася спеціальна  експертна  рада. Кращих благодійників обирали серед бізнесменів ,  в освіті та культурі, соціальній сфері, у захисті України , у допомозі  дітям . Визначали  мецената та волонтера  року.

 яяя1
 Переможців визначила експертна рада. У восьми номінаціях подоляни отримали відзнаки:

– Благодійність бізнесу – ТОВ «Тін імпекс»;

– Регіональна благодійність – БО «Благодійний фонд «Зміцнення громад»;

– Благодійність в освіті та культурі – Благодійний фонд «МІСт імені Михайла Савенка»;

– Благодійність в соціальній сфері – ТОВ «Торговий дім «Шепетівський цукор»;

– Молодіжна та дитяча благодійність – Професійний ліцей (ПТУ №8);

– Благодійність в захисті України – Армія SOS Хмельницький БФ «Центр Добриня»;

– Меценат року – Ісламова Тетяна;

– Волонтер року – Харченко Артем.

У номінації “Регіональна благодійність” громадська організація “Нетішинська Самообоорона” отримала диплом за 2 місце, поступившись лише відомому в Україні Фонду “Зміцнення громад”.

P1410517
Волонтером року на Хмельниччині став 12 річний Артем Харченко, в якого  діагностували саркому Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії, і який попри свою важку хворобу намагається допомагати воїнам, співає власні пісні для бійців та є володарем нагрудного знаку «За вільну Україну. АТО».
P1410497+
 

 

 

Використані матеріали – proskurov.info