яяя“Метою моєї програми «Інша Україна» є показати ті сторони життя, які, як правило, не показують олігархічні медіа, а також знайти нових політиків і надати їм трибуну, наряду з надокучивими балакучими головами. Тому я хочу, щоб не тільки ми їх знаходили, а й вони нас шукали і знаходили і ми змогли разом створити щось нове і сучасне” – повідомив Саакашвілі на своїй сторінці у фейсбук.
“5 квітня, на Zikу вийде моя програма «Інша Україна». Відразу хочу сказати, я не збираюся і не зможу стати журналістом, навіть якщо захочу, і я не буду грати в нейтралітет і неупередженість. У мене є чітка політична позиція, і я збираюся її донести до загальнонаціональної аудиторії.

Але головне, що я хочу донести – це проблеми і голоси мільйонів українців, яких не чути на жодному каналі. Я багато їжджу по країні і чітко знаю, що є дві України: одна – самовдоволена компанія прогнилого політичного класу, який зрісся з олігархами і їх медіа, які намагаються зберегти свій статус-кво останніх 25 років і інша Україна, дуже талановита, цікава, але справедливо незадоволена. У другої України немає ані грошей, ані медіа, проте вона – абсолютна більшість і вона обов’язково прорветься.

Я з самого початку вирішив переїхати з першої України, відмовившись приймати її правила гри в другу, де я відчуваю себе вдома серед своїх, але тут я, як і всі інші, теж дуже незадоволений і хочу все поміняти.
Телебачення, куди мене дотепер майже не пускали – один з інструментів досягнення мети. Тому я буду виходити в ефір на «Zik». Першу програму ми записали, а надалі плануємо виходити в прямий ефір.”