яяя15 червня у Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

За результатами конкурсу у номінації «Керівник спортивно-технічного гуртка» II місце здобула керівник гуртка «Спортивна радіопеленгація» клубу «Юний технік» Людмила Панчук повідомляє сайт міської ради .

Цьогоріч участь в конкурсі взяли 80 педагогів-позашкільників з 23-х регіонів України, проте у фінал журі запросило лише 34 конкурсанта. На фінальному етапі учасники ділилися досвідом, проводили фрагменти занять з вихованцями, демонстрували інноваційні методи роботи з дітьми.
За високі досягнення, педагогічну майстерність і професійний підхід у роботі з дітьми та молоддю переможців відзначено дипломами та пам’ятними відзнаками. Презентації найкращих педагогів-позашкільників будуть розміщені на сайті Інституту модернізації змісту освіти, Національного центру «Мала академія наук України» та Українського державного центру позашкільної освіти.