Представники Укртрансбезпеки області за попередній тиждень зафіксували практично дві сотні недоліків на різний кшталт

За інформацією начальника управління Укртрансбезпеки в області Віталія Дзюби, результати роботи з виявлення нелегальних перевізників та контролю над станом виконання планів з усунення недоліків, що мають об’єкти транспорту, за минулий тиждень не надто втішні, повідомляє Depo.Хмельницький.

Відпрацювання спільно з ГУНП згідно місячника з безпеки руху “Автобус-2017” у Славутському та Полонський районах, містах Нетішин, Шепетівка, Камянець-Подільський дали такий результат: 190 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

Найбільше – 25 актів – стосується незадовільного технічного стану автобусів; трохи менше – 22 порушення стосувалися відсутність у пасажирів квитків; у 15 випадках зафіксували порушення перевізником безпеки дорожнього руху; 14 – регулярні перевезення здійснювалися без обов’язкових документів. Зустрічалися, правда, в меншій кількості й облаштовані машини як таксі без наявності ліцензії, нелегальні пасажирські перевезення, порушення схеми маршруту та розкладу руху.

Що стосується вантажних перевезень: 51 акт – неналежний технічний стан машин, 28 – відсутні обов’язкові документи, 12 випадків – порушення режимів праці та відпочинку водіями транспортних засобів, 5 – відсутність знаку держави у міжнародного вантажного перевізника та 2 акти – перевищення вагових обмежень (оштрафовані на загальну суму – 143 євро)