На Хмельниччині власники кар’єрів наражають працівників на небезпеку. У Славутському районі призупинили через порушення роботу трьох земснарядів, що працювали на водних об’єктах

Представники Укртрансбезпеки в Хмельницькій області виявляли порушенняя вимог судноплавства щодо безпеки на водних об’єктах, інформує Depo.Хмельницький.

Одразу два порушення виявили на одному з кар’єрів. Тут працювали земснаряди, що не пройшли техогляду, не обладнані перевіреними та випробуваними рятувальними засобами, не ведуться бортові журнали. Разом з тим і не проводився інстуктаж з техніки безпеки з персоналом.

Інспектори склали акт огляду суден і припис на заборону їх використання. до усунення недоліків.

Ще один аналогічний припис отримало в тому ж Славутському районі вже інше підприємство. Земснаряд працював щоправда з документами на експлуатацію, але рятувальне майно не може використовуватися, оскільки не пройшло випробування сертифікованих підприємств. Його роботу теж зупинили.

За словами інспекеторів Укртрансбезпеки Хмельниччини такі порушення є досить небезпечними, оскільки піщані кар’єри затоплені вже водою і глибина в них подекуди сягає 10 метрів. Відсутність же справного і сертифікованого рятувального обладнання може привести до травмування та загибелі людей.