Правоохоронців області очолив 36-річний полковник з Франківщини Василь Віконський.

Про відсутність конкретних планів на посаді начальника ГУ НП в Хмельницькій області, принаймні, на найближчий період, сказав Віконський на першому брифінгу, – передає Depo.Хмельницький.

“Планів нема, – відповів коротко на запитання медійників полковник Василь Віконський. – Через N-ний період часу будуть”.

На виручку колезі прийшов колишній очільник облполіції Хмельниччини Микола Семенишин, який віднедавна керує правоохоронцями Донеччини і приїхав на представлення свого наступника разом із головою Нацполіції Сергієм Князєвим.

“Треба продовжити Комплексні програми, що вже працюють у радах різних рівнів, проекти з профілактики злочинності, не втратити напрацювання ювенальної поліції, продовжити практику запровадження поліцейських станцій, поширювати роботу детективів, – каже Семенишин. – З конкретних завдань: активно працювати над розкриттям тяжких і особливо тяжких злочинів, виявленням незаконного обігу зброї та наркотиків, викривати ОГЗ та ліквідовувати їх. Окремо – профілактика порушень на дорогах та створення високопрофесійного кадрового потенціоналу”.

Джерело – Depo.Хмельницький