сцена фотоПрийом у поліклініці, умови у Палаці культури, «картонна» нова сцена, – те, що обурювало нетішинців у вересні.

А також з’явилася надія на «приборкання» випалювачів вугілля та викликала занепокоєння хода суворих військових, – повідомляє Пост громадського контролю.

 Прийом у поліклініці, умови у Палаці культури, «картонна» нова сцена, – те, що обурювало нетішинців у вересні

А також з’явилася надія на «приборкання» випалювачів вугілля та викликала занепокоєння хода суворих військових

Благеньку сцену відкривали з широким розмахом

сцена фото

Реклама – велика справа. Нетішинці ковтали слину в очікуванні на обіцяну нову супершикарну сцену з феєричним шоу на додаток. Явилися до удаваного парку – а там щось схоже на картонну коробку чи то сільський намет, під який ховають солому. Акустика через це – як серпом по вухах. Перевдягатися артистам немає де. Одним словом, «здали до експлуатації».

Сцена, звісно, справа добра, але щоб її дійсно довести до пуття, знадобиться ще чималий капітал, рука за яким потягнеться до міської казни. І не тільки сцена поглине гроші, адже навколо неї – ґрунтові доріжки і столочена трава, тож без облаштування площі – ніяк не обійтись.

А поки виходить як у поганої господині – пекла, пекла пиріг, хвалила-хвалила, і сирим до столу подала.

Чому в Палац культури не пускають на велосипедах-роликах-візках?

21731163_1809183695789142_3621316108708205780_n

Кілька днів користувачі соцмережі «Фейсбук» не втомлювалися «сиділи» на темі, пов’язаній із Палацом культури. Суть питання: найменших відвідувачів занять у ПК, а це діти від 3-х років, вахтери не пропускають у приміщення із «транспортними засобами» – візками, самокатами, велосипедами тощо.

Дописи фейсбучної спільноти часто говорили про культуру людей, або ж про відсутність такої, адже ПК – не той заклад, куди можна з собою тягти все «бойове спорядження». Заручниками обставин стали вахтери установи, яких знімали на камеру та провокували на «зізнання».

Насправді проблема в Палаці культури таки існує, але не в тому, що не дозволяють гарцювати по приміщенню дитячим транспортом, бо таким чином установа культури ризикуватиме перетворитися у авто-мототрек.

З кожним роком все інтенсивніше у закладі впроваджується комерція – більшає платних груп для дітей від 3-х років. Батьки ведуть-везуть-несуть малюків на заняття з танців, вокалу чи естетики із садочків, з різних кутків міста, тому й присутні підручні «колеса».

А отже, в такому випадку адміністрація закладу мала б подбати не лише про кількість комерційних груп, а й про зручності. А саме: запровадити зону для паркування.

Потрапити на прийом до лікаря – треба, щоб пощастило

смсч1

Коли містянам доводиться відвідати поліклініку (не має значення, дорослу чи дитячу) – неодмінно з’являються дописи у «Фейсбуці». Людям невтямки, яким шляхом можна потрапити до лікаря. Прийшов рано з температурою – до лікаря «пощастило» попасти під вечір. Забрав дитину зі школи на медогляд, а там, виявляється, без попереднього запису і талонів до кожного з лікарів – ніяк. Багато мови про впровадження електронного запису, а в реєстратурах – дорослій та дитячій, тітоньки сидять на телефонах і обговорюють з подругами рецепти пирогів. Комп’ютерна обізнаність для них – з розділу фантастики, щось на зразок «техніки в руках дикуна». То про яке електронне впровадження може йти мова?

Що ж до ситуації, коли на день до лікаря видають по 3-5 талонів, черга скоро затягнеться не на місяці, а на роки. Питання тільки: хто її дочекається?!

Випалювачів деревини притягнуть до суду

випалювання фото3

Нарешті за півтора роки, відколи у місті з’явився їдкий, шкідливий для довкілля та здоров’я чад, лід у цьому питанні зрушився.

У пресі з’явилося повідомлення, що в Нетішині випалювали деревне вугілля

без необхідних на те дозволів. Ці порушення виявили інспектори із захисту довкілля при позаплановій перевірці місцевого товариства з обмеженою відповідальністю “Екодерево”.

“За результатами перевірки встановили, що підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря від трьох джерел (бочок для випалювання) за відсутності відповідного дозволу, чим порушило вимоги Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, – йдеться у офіційному повідомленні Держекоінспекції.

Через забруднення навколишнього середовища директора фірми оштрафували. Більше того, інспектори звернулись до суду, аби припинити спалення деревного вугілля на підприємстві до отримання дозволу на шкідливі викиди в атмосферу.

Мирна акція від обурених військових

хорев3

Солдатський «парад» – для Нетішина явище нетипове. Закономірно, що крокуючі вулицями люди у формі викликали у містян занепокоєння.

Як з’ясувалось, 26 вересня в нашому місті розпочалася акція добровольців та воїнів. Як повідомляє «Штаб Дмитра Яроша Рівне», військові вийшли на вулиці на знак підтримки Максима Хорєва, у якого правоохоронці влаштували обшук.

Поліна МУРАВСЬКА, Пост громадського контролю