молодь хаес
Друге загальнокомандне місце виборола команда молоді Хмельницької АЕС у галузевому конкурсі професійної майстерності.
Призові місця завоювали Володимир Годованюк, Денис Луньов, Дмитро Ксьонз, Ольга Демчук, Сергій Пашко, Тарас Зиза та Вячеслав Дмітрієв.
Конкурс проходив з 4 по 7 жовтня на проммайданчику Южно-Української АЕС.

Звання «Кращий з професії» виборювали представники всіх АЕС України, а також відокремлених підрозділів «Атоменергомаш» та «Атомремонтсервіс», – повідомляє 

молодь хаес
У конкурсі змагалися молоді атомники за спеціальностями: електромонтер релейного захисту і автоматики (РЗА), лаборант хімічного цеху (ХЦ), дезактиваторник, слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування (РТУ), зварювальник, інженер метролог, інженер цеху налагодження та випробування устаткування, контролюючий фізик.

Із восьми учасників, які представляли молодіжну організацію ХАЕС, семеро завоювали призові місця.

Найкращим серед електромонтерів РЗА став працівник ХАЕС Володимир Годованюк, який посів перше місце.
На другій сходинці молоді фахівці Хмельницької АЕС: зварювальник Денис Луньов, дезактиваторник Дмитро Ксьонз, лаборант ХЦ Ольга Демчук, слюсар з ремонту РТУ Сергій Пашко.

Третіми за підсумками теоретичної та практичної частин конкурсу профмайстерності стали інженери ХАЕС Тарас Зиза та Вячеслав Дмітрієв.

За загальними підсумками конкурсу профмайстерності найрезультативнішими стали молоді атомники із Южноукраїнська, команда Хмельницької АЕС – на другому місці і на третій сходинці – представники Рівненської АЕС.
Джерело – Інформаційний центр ВП ХАЕС