“Мер пішов на полювання

Під прицілом – «відьми»”

Як відомо, кадри вирішують все, а нетішинський міський голова “рішає кадри”, створивши усередині виконкому нездорову для праці ситуацію. Про це – у публікації “Посту громадського контролю”. 

Мер пішов на полювання

Під прицілом – «відьми»

супрунюк фото 3

У сучасному Нетішині останнім часом пахне не тільки димом з піонерки, а й справжнісіньким середньовіччям, адже місцева влада, дарма, що не в рясі, почала вдаватися до засобів інквізиції – полювати на «відьом» та «чорних котів».

«Вороги ззовні», «вороги збоку», «вороги зсередини», – таким гаслом сьогодні керуються в мерії, і проводять масову кадрову зачистку.

Навіть під час нарахування заробітної плати працівників міськвиконкому ділять на «наближених» та «чужих». Останні спеціально «для бухгалтерії» пишуть кілометрові звіти про виконану за цілий місяць роботу і все одно залишаються без премії.

«Ставлять підписи», «крадуть документи», «підкидають папери»

Таким був лейтмотив зустрічі міського голови із журналістами «Нетішинського вісника» та «Лотелу», що відбулася 12 вересня.

«Спершу міський голова Олександр Супрунюк поінформував про серйозні кадрові зміни, які відбуваються у виконкомі. З етичних міркувань прізвищ і конкретних фактів не називав. Зокрема розповів, що під час перевірок щомісячної роботи (згідно з розпорядженням міського голови, у виконкомі запроваджено щомісячний звіт працівників про роботу) виявили ряд грубих порушень, зловживань, кримінальних діянь. Наразі призначено 5 службових розслідувань.

…Зупинився мер і на детективній історії про зникнення документів у виконкомі, а саме – адміністративних протоколів. Коли почали вести розслідування, їх підкинули.

…Виявлено і факти підробки документів. Як повідомив очільник міста, замість нього підписували документи, ділили землю. І це, за його словами, непоодинокі випадки.

…Міський голова розповів, що у начальника загального відділу забрано повноваження щодо перевірки листів, які готуються заступниками міського голови, начальниками управлінь, начальниками відділів, на наявність граматичних помилок, знання законодавства тощо», – цитати зі статті «Напередодні свята – про «серйозні» міські справи», «Нетішинський вісник» №37 від 15 вересня.

Людей залякують перевірками, переатестаціями, скороченням тощо.

Таким чином мер влаштовує «природний відбір» – формує згуртовану команду з тих, хто навіть голому королеві цинічно робитимуть компліменти про його ошатне вбрання та з холопів-лизунів м’якого місця.

Для початку на двері вказали першому заступнику

юрчук2

Євген Юрчук, прийшовши «чужим» 9 місяців тому на посаду першого заступника міського голови, так і не прижився серед «людей «Волі». «З’їли», – кажуть у таких випадках простими словами.

Тож чи випадково принесли на формальний підпис першому заступнику документи, які призначалися міському голові? Чи випадково «знайшли» більш як п’ять десятків не опрацьованих документів?

Крупна кадрова перетасовка

Наступні кадрові зміни у виконкомі не забарилися. Вони лише підтверджують, що позбавлення посади Є.Юрчука було запланованим ходом. Як і подальші звільнення.

голосування фото

На момент, коли «ПГК» потрапить з друку до читачів, уже відбудеться позачергова сесія міської ради. На ній, за поданням міського голови, голосуватимуть за призначення першим заступником Івана Романюка, який нині на посаді другого заступника. Другим заступником – Оксану Латишеву, керівника юридичного відділу виконкому. Керуючим справами – Оксану Брянську, працівника виконкому. На Валентину Пашинську підготовлений проект про переведення її в архів виконкому.

Кажуть, що продовження буде.

Руслана ЧЕРНЮК, Пост громадського контролю, №9, вересень