гандбол фотоОсіння пора – час гандболу у суперлізі.

Другий сезон поспіль наша команда бере участь у перегонах на звання кращої гандболь­ної дружини України.

В еліту поки пробитись не вдається. Проведено чотири гри – одна перемога. Святкували її на власному паркеті проти КДЮСШ ЛДУФК зі Львова.

Перша половина гри завершилась на користь суперників, які відірвались на один м’яч, – повідомляє “Перспектива”.

нашКоманда бере участь у перегонах на звання кращої гандболь­ної дружини України

У другій половині перевага нетішинців була помітною і різниця у 4-5 м’ячів на користь нетішинців була майже до кінця матчу. Вже на останніх хвилинах львів’яни скоротили рахунок до двох м’ячів – 29:27 на користь «Енергетика –НАЕК». Добре проявили себе ветерани команди Андрій Матюк та Сергій Процюк, кожен з яких приніс по сім залікових пунктів.  Так само сім м’ячів у ворота суперників закинув Сергій Касимов, Влад Домолевський – шість, по одному Юрій Шмідт і Денис Барутенко.

У другому домашньому матчі нас чекала зустріч із київським ЦСКА. Нетішинці мали всі підстави розраховувати на перемогу, хоча в команді нині велика група новачків, які ще не «понюхали пороху» суперліги. Зокрема прийшли в колектив воротарі Микола Романюк та Святослав Діденко, польові гравці Вячеслав Спиця, Кирило Пучков…

Тим не менше команда у першому таймі грала досить впевнено і мала у запасі один м’яч перед перервою. Другий тайм виявився провальним з перших хвилин. Вдало зіграла «п’ятірка» суперників, хоча у підсумку гравця ЦСКА вилучили з поля. Були грубощі і запекла боротьба, навіть лікарю довелось втручатись у тло цього протистояння. Гості забили на три м’ячі більше і святкували вікторію, першу в цьому чемпіонаті. Вони після перемоги і однієї нічиєї займають після 4 ігор шосту позицію з трьома очками. Сьому і восьму з двома очками займають «ЗТР – Буре­вісник» та наша команда відповідно. Львів’яни не мають жодного очка.

Мусимо ще сказати, що дві попередні гри з ліде­ром­ чемпіонату – «Мотором» та «Портовиком» закінчились на користь су­пер­­­ників. Тепер наступна зустріч у нетішинц­ів з сусідом по турнірній таблиці командою «ЗТР – Буревісник».