Вони не втратили почуття гідностіЗ кожним роком кількість мешканців Кривинського будинку-інтернат для людей похилого віку та інвалідів не зменшується. Когось вже немає, але їх місця займають інші літні люди, що залишились без піклувальників. Для стареньких зустрітись з нами – свято і нагода поспілкуватися, розповісти про щось своє, поді­литися проблемами. Дехто просить розшукати доньку, яка забула про батька, у когось є свої особисті прохання.

Наш захід тривав протягом двох днів – спочатку ми приїхали, щоб віддати пошану літнім людям і привітати бабусь і дідусів, вручити їм солодкі гостинці та необхідні речі – одяг, взуття, постільну білизну тощо. А наступного дня ми привезли до них вихованців Берездівської школи-інтернат з невеличким концертом, щоб трохи розрадити стареньких. Та й для інших наших підшефних – дітей з Берездова – ця поїздка стала дуже пізнавальною, – написала у “Перспективі” Ріта Грицаєнко, член комісії ПК по роботі з дітьми і шефській роботі.

Члени комісії ПК Н.Павлова та Р.Грицаєнко з довгожителькою О.К.Горобченко

Вони не втратили почуття гідності

Двом мешканкам Кривинського будинку-­інтернат виповни­лося по 91 року! Ольга Карпівна Горобченко та Ніна Олександрівна Воробйова  1926 року народження. Розмова з цими жінками була надзвичайно цікавою, адже, не зважаючи на роки і негаразди, вони не втратили почуття людяності, гідності і оптимізму. А всього у закладі 30 мешканців – 15 жінок і 15 чоловіків.

Члени комісії зібрали необхідні кошти, а наші колеги, – працівники та пенсіонери ВП ХАЕС,  допомогли зібрати необхідні речі для літніх людей. До нашого заходу в числі інших долучились: Л.Підрядова, Т.Бернацька, А.Котула з хімцеху; В.Трифонова – ЦТАВ; сім’я Тищуків – Олег та Олена; С.Сусол – ЕРП; Ю.Щербань – НТЦ; Л.Малько – пенсіонерка та багато інших. Щира подяка їм за свій посильний вклад у добру справу!

 Джерело – “Перспектива”