Здійснимо мрію солдата! Герой-атовець, 18-річний сирота, потребує даху над головою

  • 18-річний сирота пішов на фронт, щоб захистити Україну. А чи захистить Україна його?!
  • За життя юного бійця Руслана Кашиці боролися медики з Дніпра, а сьогодні він продовжує лікування в Одесі. У зоні АТО, на блокпосту поблизу Торецька, хлопець підірвався на  міні.

яяя11Вибухом розірвало ногу, яку пізніше ампутували вище коліна, уламками пробило живіт,  втрачено зір одного ока. За решту сьогодні йде боротьба лікарів.

Складні життєві обставини примусили хлопця рано стати дорослим. Він, сирота при живій матері, потрапив до Плужнянського інтернату посеред навчального року, але не втрачав надії побачити найріднішу, ту, яка дала життя.

Проте дива не сталося, матір не з’явилася, недолюбила, недоголубила, недолеліяла. Незважаючи на це, Руслан не втратив віру у життя, у добро та привітність людей, не озлобився на жорстоку долю, як би вона його не ламала. Добрий, чуйний, щедрий, працьовитий – всі ці якості притаманні нашому герою.

бажаючі допомогти Руслану можуть перерахувати гроші на картку;

Приватбанк  5168 7559 3714 6633 (Судак Тимур).

У школі-інтернаті с.Плужне, яка свого часу дала хлопцеві прихисток,  чекають на вихованця-випускника, сьогодні вже героя України, обіцяють працевлаштувати, посприяти з продовженням навчання на вчителя-вихователя. Невирішеним залишається лише питання житла, адже молодий боєць – без даху над головою, а відтак із зони АТО йому повернутися нікуди.

Поспілкувавшись з  директором Плужнянського інтернату, волонтери «Нетішинської Самооборони»  прийняли рішення організувати збір коштів на власне житло Руслану, а саме – на придбання хати в селі Плужне, неподалік майбутнього місця роботи.

Закликаємо всіх долучитися до збору грошей, допомогти воїну, який заради нашого мирного майбутнього пожертвував найдорожчим – здоров’ям. З миру по нитці – і молодий чоловік матиме власну домівку.

Наразі в Нетішині буде організований збір коштів до скриньок у супермаркетах міста, а також бажаючі допомогти Руслану можуть перерахувати гроші на картку;

Приватбанк  5168 7559 3714 6633 (Судак Тимур).

По закінченню збору коштів волонтерами, як завжди, буде відзвітовано перед громадою за кожну зібрану копійку.
“ХОТІВ ЩОСЬ ЗРОБИТИ ДЛЯ БАТЬКІВЩИНИ, ЦІНОЮ ЖИТТЯ”: 18-РІЧНИЙ БОЄЦЬ-СИРОТА ПІДІРВАВСЯ НА МІНІ Й ТЕПЕР ДУЖЕ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

 

ГО «Нетішинська Самооборона»