скелелази фото2З 11 по 13 листопада в Нетішині проходили Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юнаків, дівчат, юніорок та юніорів.

Змагання такого рівня в нашому місті відбулися вперше.

До міста атомників завітали спортсмени із Харкова, Краматорська, Кам’янця-Подільського, Сєвєродонецька, Нікополя, Рівного, а також з Сумщини, Житомирщини, Вінниччини, Луганщини, Полтавщини, Дніпропетровщини. 

Нетішинці показали найкращі результати.

До слова, в Нетішині є два спортивних клуби (СК) зі скелелазіння, якими опікуються працівники Хмельницької АЕС.

У СК «Вершина» тренує юних скелелазів працівник енергоремонтного підрозділу Олександр Веремійчук.

Інструктор навчально-тренувального центру ХАЕС Михайло Ковальчук навчає молодь у клубі «Пульсар».

Змагання проходили у різних вікових категоріях, де юні скелелази показували свої вміння в подоланні складних трас та демонстрували достойні швидкісні результати.

Фото Хмельницька АЕС.

У наймолодшій категорії скелелази СК «Вершина» Артур Максимчук посів перше місце в змаганні на складність і став третім за швидкістю, а Іван Мельник продемонстрував найкращу швидкість.

Серед скелелазів 2008-2009 років народження Андрій Головач (СК «Вершина») вправно впорався зі складною трасою, здобувши перше місце та став другим за швидкістю.

Натомість вихованець «Пульсара» Євген Грабчук був найшвидшим та посів другу сходинку у змаганні на складність.

У віковій категорії 2006–2007 років народження третьою стала нетішинка Олександра Лєбєдєва (СК «Вершина»).

Запекла боротьба розгорнулася у найконкурентнішій категорії 2004-2005 років народження, де не залишив шансів своїм суперникам вихованець нетішинського клубу «Вершина» Ярослав Кондратюк. Він легко подолав складну трасу та був найшвидшим, здобувши дві найвищих нагороди.

У трійку нетішинських дівчат цієї ж вікової категорії змогла втрутитися лише спортсменка із Дніпропетровщини, яка стала третьою у змаганні на складність. Перше місце у цьому виді посіла Катерина Педько (СК «Вершина»), яка була другою за швидкістю. На другій сходинці Аліна Ігнатеску (СК «Пульсар»), яка посіла перше місце за швидкістю проходження траси. Третьою в змаганні на швидкість стала Юлія Ігнатеску (СК «Пульсар»).

У віковій категорії 2002-2003 років народження відзначилися скелелази Нетішина Анастасія Пишняк (СК «Вершина»), яка була третьою у двох видах та Даніїл Кадрилєєв (СК «Пульсар»), який показав третій результат за швидкістю.

Фото Хмельницька АЕС.
Джерело – Інформаційний центр ВП ХАЕС