вакансія заставкаОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА 2 КАТЕГОРІЇ ЗАГАЛЬНОГО ВІДДІЛУ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України з вищою освітою за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» або «Облік і аудит, контроль і аналіз господарської діяльності» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр, бакалавр або магістр, стажем роботи не менше двох років в органах державної влади або місцевого самоврядування, або стажем роботи за фахом не менше трьох років в інших сферах управління, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

Фото Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

До конкурсної комісії необхідно подати:

заяву,

– особову картку (форма П-2ДС),

копію документа про освіту,

копії паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних),

копію реєстраційного номера облікової картки платника податків,

2 фотокартки (4х6 см).

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за минулий 2016 рік шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається керуючим справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради Брянською О.О.

Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (до 15 грудня 2017 року включно).

Адреса: м.Нетішин, вул.Шевченка,1, виконавчий комітет Нетішинської міської ради (каб.7).

Телефон для довідок: 3-31-10, 9-02-50, 3-37-86.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради