гнатюк сергій“Нетішинець Сергій Гнатюк успішно захистив докторську дисертацію в галузі кібербезпеки в цивільній авіації.

Сергій, такі досягнення – це твоя особиста ПЕРЕМОГА! Але такі перемоги – не тільки віхи біографії, а ще й сторінки славної історії свого міста!

Нетішин пишається тобою! – написала у соцмережі “Фейсбук” Надія Самойлова

Фото Andrii Maisner.

Фото Andrii Maisner.

“Отримав велике задоволення від участі в публічному захисті докторської дисертації мого колеги, випускника та викладача НАУ, голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених НАУ Сергій Гнатюк.

Дисертаційна робота викликала великий інтерес серед фахівців (освітян, науковців, практиків). Дослідження стосується гостро актуальної теми кібербезпеки в системі цивільної авіації та загалом критичної інфраструктури держави.

Тривала жвава фахова дискусія, активне експертне обговорення.

Результати мають чітко виражений прикладний характер та мають всі шанси бути застосовані на практиці в умовах зростання глобальних ризиків і гострої потреби в удосконаленні систем кібербезпеки для ефективної протидії інформаційній агресії та кібертероризму.

Члени спецради висловили низку критичних відгуків і деякі зауваження до окремих елементів роботи, але одностайно дали їй у цілому позитивну оцінку як прогресивній науковій праці з беззаперечною актуальністю та новизною.

Вітаю Сергія Гнатюка з успішним захистом і бажаю подальших успіхів і професійних звершень во Славу України, світової науки та авіаційної галузі!

Ця подія є великим плюсом у карму НАУ, української науки та національної й міжнародної системи кібербезпеки”, – написав у ФБ Andrii Maisner.

Джерело – Нетішин