вакансія заставка2ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО АРХІТЕКТОРА МІСТА! – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету Нетішинської міської ради, головного архітектора міста.

Картинки по запросу архітектор фото

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України з вищою архітектурною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр та стажем організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років або стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 5 років, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

До конкурсної комісії необхідно подати:

  • заяву,
  • особову картку (форма П-2ДС),
  • копію документа про освіту,
  • копії паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних),
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • 2 фотокартки (4х6 см),
  • перелік проектів, що розроблялися за участю кандидата у галузях архітектури та будівництва.

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за минулий 2016 рік шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається заступником міського голови Латишевою О.В. та завідувачем сектору містобудівного кадастру відділу містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету Нетішинської міської ради Зіщук І.А.

Термін подання документів: 30 календарних дні, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (до 29 грудня 2017 року включно).
Адреса: м.Нетішин, вул.Шевченка,1, виконавчий комітет Нетішинської міської ради (каб.7).

Телефони для довідок: 9-08-88, 3-42-36, 9-02-50.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради