Про події останнього місяця року, що минув – у публікації “Пост громадського контролю”.

троценко фото2Парк імені Троценка та «бомбосховище» за більш як 2 мільйони

Назвати один із парків іменем першого директора ХАЕС, почесного громадянина Нетішина Олексія Троценка, – таку пропозицію було підтримано на засіданні виконкому.

Відтак від 14 грудня оголошено громадське обговорення – нетішинці мають вирішити, який саме парк буде імені Троценка.

Також члени виконкому прийняли рішення про перезатвердження проектної документації: «Капітальний ремонт будівлі КЗ «Палац культури» кошторисною вартістю об’єкта будівництва 6 млн 120 тис 5726 грн, «Капремонт частини головного корпусу лікарні» вартістю 8 млн 176 тис 917грн, «Реконструкція Центру соціальних служб для молоді під БДТ» вартістю 31млн 136 тис 203 грн, «Реконструкція тіньових навісів ДНЗ №3 «Дзвіночок» вартістю 704 тис 335 грн, «Капремонт будівлі (заміна пожежної сигналізації на сертифіковану) ДНЗ №5 «Теремок» вартістю 296 тис 089 грн, «Капремонт приміщення захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття нетішинської мерії) вартістю 2 млн 123 тис 665 грн.

ялинка нетішинГоловну ялинку містяни назвали найкращою

19 грудня, у День Святого Миколая, на площі перед адмінбудинком відбулося урочисте відкриття головної ялинки Нетішина.

Всупереч побажанням нетішинців, спрямованим до місцевої влади – закупити штучну ялинку, цьогоріч 21-метрове дерево вагою 2,5 тонни та вартістю 960 гривень (без урахування транспортних витрат) привезли із Жуківського лісництва. Доправляли його упродовж десяти годин у супроводі поліцейських.

Прикрасили міську новорічну ялинку 300 куль – червоних та «золотих», діаметром 20 сантиметрів, закуплених цьогоріч за 62 475 гривень, та торішня ілюмінація із понад 150 гірлянд.

Поруч із лісовою красунею розташували сяючу композицію у вигляді оленів.

Користувачі соцмереж назвали цьогорічну ялинку найкращою із тих, що були в Нетішині в останні роки.

тобі гастлерАмериканець виграв для Нетішина 2 300 доларів

27-річний американець Тобі Гастлер – волонтер Корпусу Миру, в нашому місті перебуває півроку та здійснює діяльність на базі КП «Агенція місцевого розвитку».

Як стало відомо, нещодавно він виграв для Нетішина міні-грант Корпусу Миру США в Україні, на реалізацію якого виділено 2 300 доларів.

Проект американця «Netishyn Leadership Seminar» було визнано одним із найкращих. Відтак у його рамках з березня проводитимуться  безкоштовні семінари для розвитку лідерських якостей у громадян, навчання для тих, хто бажає створити громадську організацію та розвивати її, тренінги з розвитку малого бізнесу та мікропідприємництва.

Учасники заходів матимуть змогу поспілкуватися з успішними особистостями, підвищити рівень фінансової обізнаності та навчитись реалізовувати цікаві та корисні ідеї в життя.

Після проведення тренінгів учасникам буде запропоновано подати власні проекти, найцікавішим обіцяють фінансову підтримку.

селфі-зона1На Варшавській встановили селфі-зону

На вулиці Варшавська, неподалік будівництва житлового комплексу «Панорама» з’явилась англомовна селфі-зона «Я люблю Нетішин».

Проект, профінансований місцевим підприємцем, депутатом міської ради Юрієм Мирончуком, втілила в життя його ж громадська організація «Новий Нетішин» за допомогою КП «Благоустрій».

Місце встановлення селфі-зони та її чужомовність, судячи з дописів у соцмережах, нетішинці сприйняли по різному, але переважно позитивно, дякували реалізаторам ідеї та закликали одне одного берегти надбання міста.

гнатюк сергійВиходець з Нетішина Сергій Гнатюк захистив докторську з кібербезпеки

“Нетішинець Сергій Гнатюк успішно захистив докторську дисертацію в галузі кібербезпеки в цивільній авіації.

Сергію, такі досягнення – це твоя особиста перемога! Але такі перемоги – не тільки віхи біографії, а ще й сторінки славної історії свого міста!

Нетішин пишається тобою! – написала у соцмережі “Фейсбук” Надія Самойлова.

С.Гнатюк – випускник та викладач НАУ, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених НАУ.

Його дисертаційна робота викликала великий інтерес серед фахівців (освітян, науковців, практиків). Дослідження стосується гостро актуальної теми кібербезпеки в системі цивільної авіації та загалом критичної інфраструктури держави.

За словами колег ученого, результати мають чітко виражений прикладний характер та мають всі шанси бути застосовані на практиці в умовах зростання глобальних ризиків і гострої потреби в удосконаленні систем кібербезпеки для ефективної протидії інформаційній агресії та кібертероризму.

Сівак РівнеНетішинець Іван Сівак – “Гордість Рівного-2017”

Відбулася фінальна церемонія нагородження переможців конкурсу «Гордість Рівного-2017».

Серед одинадцяти фаворитів, нагороди отримали спортсмени регіонального центру «Інваспорт», а саме, у номінації «Народний герой» відзначено Заслуженого майстра спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Івана Сівака.

Підготував Артур МИКОЛАЙЧУК, “Пост громадського контролю” №12, грудень