військова частина хаесУ військовій частині 3043 з охорони Хмельницької АЕС відбулись заходи, присвячені відкриттю нового навчального року, повідомляє Військова частина 3043 Національної гвардії України.

Урочистим мітингом, з виконанням Державного Гімну України розпочався новий навчальний рік нетішинських військових.

Зі словами привітання до військовослужбовців частини звернувся командир частини, полковник Павло Босий та резюмував мету заходу: «Дотримання заходів безпеки під час виконання службово-бойових завдань та в побуті, є одним з основних напрямків роботи кожного командира та окремого військовослужбовця, що є запорукою успішного виконання службових обов’язків».

Фото Військова частина 3043 Національної гвардії України.

Фото Військова частина 3043 Національної гвардії України.

Протягом дня кожен військовослужбовець пройшов інструктаж на навчальних місцях, обладнаних матеріально-технічною базою за напрямками виконуваних робіт під час служби та у побуті.

Фото Військова частина 3043 Національної гвардії України.
Керівниками занять та інструкторами проведено ретельний відбір інформації, щодо нещасних випадків під час служби та у повсякденному житті за 2017 рік, за допомогою якої ілюстративно та якісно вказано слухачам на порушення заходів безпеки, що можуть призвести до трагічних наслідків.

Джерело – Військова частина 3043 Національної гвардії України