хаес умовна пожежа24-го січня на території Хмельницької АЕС ліквідовували умовну пожежу під час проведення планових тактико-спеціальних навчань.

Згідно із легендою навчань, внаслідок струмового перевантаження сталося загоряння кабельної продукції в кабельному тунелі, що спричинило сильне задимлення транспортного коридору об’єднано-допоміжного корпусу ХАЕС, – повідомляє xaec.org.ua.

Фото Хмельницька АЕС.Фото Хмельницька АЕС.

До навчання залучалися представники пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області, які вчасно прибули на місце події та ліквідували умовну пожежу.

Представники електричного цеху атомної станції, у підпорядкуванні яких знаходиться кабельне приміщення, у свою чергу, повідомили вогнеборців, надали відповідний допуск, коротку інформацію про приміщення, а також забезпечили рятувальників приладами заземлення та електричними засобами.

Фото Хмельницька АЕС.Фото Хмельницька АЕС.

«Навчання з гасіння умовної пожежі кабельних тунелів проводяться вперше, під час яких використовується певні технічні особливості. Ми щоразу намагаємося вибирати для практичного відпрацювання нові об’єкти та ускладнити завдання, щоб бути готовими до непередбачуваних ситуацій»,- зазначив заступник начальника 3 ДПРЗ ГУ ДСНС, майор служби цивільного захисту Андрій Швець.

Фото Хмельницька АЕС.Фото Хмельницька АЕС.

За словами рятувальника, ще є над чим працювати, тому після кожного тактико-спеціального навчання здійснюється відповідний аналіз дій працівників 3 ДПРЗ ГУ ДСНС, задіяних оперативних служб АЕС, для подальшого вдосконалення та оперативного реагування на випадок позаштатних ситуацій.

Джерело – xaec.org.ua