гроші пачкиВідбулося засідання конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Нетішин на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Переможцем конкурсного відбору визнано ПАТ КБ «Приватбанк», який запропонував найвищу процентну ставку – 9,99% річних, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Фото Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.Цьогоріч у конкурсному відборі брали участь ще два банки – АТ «Ощадбанк» та ПАТ АБ «УКргазбанк».

Конкурсні пропозиції банків коливалися від 9,75% до 9,9 % річних.

Конкурсна комісія визнала переможцем ПАТ КБ «Приватбанк», який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за депозитом.

До складку конкурсної комісії, окрім фахівців фінансового управління, відділу правового та кадрового забезпечення, входили представники депутатського корпусу.

За словами голови комісії, начальника фінансового управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради Валентини Кравчук, порівняно з минулим роком пропозиції банків цьогоріч набагато нижчі, до прикладу, торік  «Приватбанк» пропонував 18%, а у 2018 році лише 9,99 %.

Нагадаємо, що минулого року бюжет заробив на депозиті майже 1,5 млн грн.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Телекомпания Лотел