рушник бобінаТорік в Україні стартував Міжнародний проект «Діти – юні посли миру». Одним із етапів проекту є флешмоб «Рушник миру». Його учасники готують спільний рушник, до якого додають частини з міст і місць світу, вишиваючи на ньому відповідні географічні назви.

Ініціаторами акції є Одеська обласна Рада Миру, Чорноморська флотилія юних моряків та Асоціація моряків-підводників імені О. Маринеско. Рушник вже побував у Харкові, Миколаєві, Лебедині (Сумська область), Енергодарі, Кам’янському та в більшості великих міст країни.
24 січня, у рамках акції, члени організацій завітали й до Нетішина, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Вони відвідали загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади нашого міста, краєзнавчий музей, побували в інформаційному центрі ХАЕС, зустрілися з міським головою Олександром Супрунюком та його заступником Ольгою Бобіною.

Фото Хмельницька АЕС.

Представниці розповіли про Міжнародний проект, який спрямований на підтримку миру в усьому світі та передали естафету вишивання «Рушника миру».

Цьогоріч величезний рушник розгорнуть у Києві, де ним зможуть помилуватися не тільки містяни, а й численні гості столиці України. 

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради