кікбоксинг заставка

У суботу, 27 січня, у Хмельницькому пройшов Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з кікбоксингу серед ДЮСШ.

Участь у змаганнях взяли команди з Волочиська, Дунаївців, Хмельницького та Кам’янця-Подільського.

Наше місто представляли 7 вихованців відділення кікбоксингу (тренери Наталія Самурай, Марина Чужмарова) Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС, – повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

За результатами змагань нетішинці стали призерами Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO.

Фото Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Вадим Коваль здобув перше місце серед дорослих (18+), Денис Слівінський та Владислав Черненко вибороли перші місця у дитячій категорії.

Срібні медалі чемпіонату отримали Святослав Павлюк серед дорослих, а також Віталій Радовинчик, Данило Затонський та Анатолій Крутинчук у дитячій категорії.