вакансія заставка2Запрошуємо на службу в поліцію на вакантні посади до підрозділів Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області.
Строк, протягом якого документи приймаються, триває з 05 лютого по 23 лютого 2018 року.

Заповнити анкету можна онлайн на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. або у випадку, якщо це неможливо, зверніться з відповідною заявою до сектору відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7, – повідомляє Нетішинське Відділення Поліції.

Базові вимоги до кандидатів на службу у поліцію:
– Громадянство України.
– Вік від 18 років.
– Повна середня освіта.
– Виконання умов, щодо кандидатів, передбачених Законами України «Про очищення влади» та «Про Національну поліцію України».

Фото Нетішинське Відділення Поліції.

Всього по області оголошено набір на заміщення 20 вакансій. По м. Нетішин оголошено конкурс на заміщення
• 3 вакансії поліцейських сектору реагування патрульної поліції.

Процес відбору до Національної поліції України регламентований Законом України «Про Національну поліцію» та наказом МВС України № 1631 від 25.12.2015. Конкурс складається з окремих етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум. Кандидат запрошується на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього. Кандидати, які без поважних причин не з’явилися на конкурсний етап в призначений час, не допускаються для подальшої участі у конкурс.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області, або за телефонами: 067-381-49-08, 067-381-50-28.

Джерело – Нетішинське Відділення Поліції