дідухНаціональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки заочного Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух», який проводився в 2017 році з метою сприяння вихованню національного світогляду учнівської молоді через залучення творчих родин та дитячих колективів до створення традиційних дідухів як зразків стародавніх оберегів нашого народу.

Про проведення конкурсу було повідомлено завчасно на сайтах Департаменту освіти і науки та Хмельницького ОІППО, – написала на своїй сторінці у “Фейсбук” Helena Matus.

У конкурсі взяли участь понад 300 осіб: родинні колективи, учні та учнівські колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти різних регіонів України і м. Києва. Активними учасниками заходу стали школярі зі своїми родинами та педагоги Хмельницької області.
На огляд широкого загалу були представлені різноманітні творчі роботи, які відповідають визначенню «дідух» і є зразками як традиційних, так і осучаснених дизайнерських виробів. У роботах поєднано національні художні традиції із елементами творчого мислення сучасних майстрів.

Нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України низка школярів та педагогів нашої області, які за підсумками конкурсу здобули призові місця.

Фото Helena Matus.

За I місце у конкурсі “Дідух” отримали грамоти:
– вихованці гуртка «Юні козаки Поділля» Нетішинського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (робота: «Дідух», 99 балів);
– Матус Олена Олександрівна, керівник гуртка «Юні козаки Поділля» Нетішинського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Джерело – Helena Matus