виконком березень6-го березня, під головуванням Олександра Супрунюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому встановили тариф на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті  «Автовокзал – вул. Солов’євська» у розмірі 4 грн.

Взято до відома звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства «Книги» за 2017 рік.

За інформацією директора, упродовж 2017 року КП «Книги» отримало прибутку 59, 2 тис.грн. До бюджету фактично перераховано 10, 9 тис.грн. податку на прибуток та частина чистого прибутку з комунальних підприємств в сумі 5,4 тис.грн.

Підприємство працює тільки з вітчизняними видавцями, такими як «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Ранок», «Фоліо», «Навчальна книга», «Літера», «Промінь» та інші. З книговидавцями підприємство працює на договірних умовах під реалізацію.

Присутні взяли до відома звіт про виконання фінансового плану КП «Торговий центр» за 2017 рік.

Як повідомив керівник, за 2017 рік підприємство отримало дохід в сумі 4204,0 тис.грн., що становить 105,6% від запланованого.

Витрати підприємства складають 3942,0 тис.грн., що становить 111,3%.

На фінансовий результат вплинуло залишення на рівні 2015 року встановлених тарифів щодо оплати послуг з утримання орендованого майна. Збільшились витрати на матеріали та послуги (в т.ч. комунальні), які потрібні для забезпечення стабільного функціонування підприємства. Також мінімальна заробітна плата збільшилась у два рази, разом із тим виріс єдиний соціальний внесок.

За 2017 рік підприємство отримало 215, 0 тис. грн. чистого прибутку.

Сплачено до місцевого бюджету 1431,0 тис.грн. податків, до державного бюджету – 616, 5 тис.грн. Заборгованості по виплаті заробітної плати та податках немає.

Чотирнадцятьом мешканцям міста надані кошти для одноразової матеріальної допомоги у сумі 2, 3, максимум 5 тис. грн.

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради