“Друзі!

Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк – міський голова м. Нетішина. і окремі депутати Нетішинської міської ради звинувачують нас у тому, що ми штучно роздули скандал навколо земельної ділянки, на якій протягом останніх двох років функціонує Арт-Простір” – написала активістка Марина Шанько у фейсбуці.

У зв’язку з цим змушені заявити: жодного скандалу не було б взагалі, якби міський голова на минулій 39-й сесії міськради прислухався б до думки громадськості і поставив би на голосування пропозицію надати цій земельній ділянці статус скверу, а депутати міськради підтримали б це рішення.

А так як міський голова цього не зробив, незважаючи на озвучену пропозицію, то саме він в першу чергу винен у тій хвилі громадського незадоволення та обурення, яка захлиснула місто. Більше того, ми переконані, що хвиля громадського незадоволення вляжеться в той же день, як дана земельна ділянка офіційно отримає статус скверу.

Як саме відбувався процес обговорення та голосування цього питання, ви можете подивитись на відео. ”

На щастя проголосували лише 14 депутаТів з необхідних 18 голосів, а отже це перша маленька перемога громадськості за зелену оазу в центрі міста.

#SaveArtProstir #РукиГетьВідАртПростору