яяя“Привіт усім нетішинцям!
КОНФЛІКТ МІЖ МНОЮ І НАШИМ МЕРОМ ПРИХОВУВАТИ ВЖЕ НЕМАЄ СЕНСУ, БО ВІН ДАВ ВІДЕО-ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЮ ЗІ ЗВИНУВАЧЕННЯМИ В МІЙ БІК. ТОМУ МУШУ ВІДПОВІДАТИ НА ЙОГО ПРОВОКАЦІЙНІ ЗАКИДИ” – написав у фейсбуці відомий підприємець Валерій Преподобний.
(ми знайшли повне відео у мережі фейсбук  цієї пресконференції, адже по Лотелу вам показали вже змонтовану версію)

Повірте, мені це дуже неприємно і гидко, особливо перед тими людьми, які довіряли нам обом, а тепер розчаровані через наші протистояння,особливо перед тими, хто був активним учасником Майдану.

За темою- У Нетішині відзначили кращих платників податків за підсумками 2016 року

Трохи історії. Багато з вас пам’ятає непрості часи 2014-2016 років, події на Майдані, початок війни на Сході, під час яких українці згуртовулися на захист держави від внутрішнього, а потім вже і від зовнішнього ворогів. У результаті цього в Нетішині після Майдану створилися дві громадські організації, які займалися волонтерською діяльністю, це «38 сотня» Майдану та ГО «Нетішинська самооборона», які зробили дуже багато для хлопців, котрі були на передовій.

Супрунюк був лідером «38 сотні», а я був одним із лідерів «Самооборони».

На той час це були дві команди активних людей-однодумців, яким довіряла громада. І коли ці організації прийняли рішення йти на місцеві вибори, багато нетішинців віддали свої голоси саме за кандидатів від цих організацій.
яяя4«38 сотня» пішла на вибори під прапорами партії «Воля», а «Самооборона» під прапорами «Народного контролю». В результаті до міської ради від обох партій було обрано 15 із 34 депутатів.
Я одразу після виборів запропонував мерові об’єднати депутатів від цих партій і створити на їхній основі депутатську більшість у міський раді з долученням інших свідомих депутатів. Ця пропозиція була логічна, «Самооборонівці» були не проти, але Супрунюк відмовився, заявивши, що більшість у раді він і так створить за допомогою «Батьківщини» та «Свободи». Переконаний, що це була його фатальна помилка. Чому волонтери пішли окремими командами, і чому Супрунюк відмовився об’єднувати депутатів з одного середовища для спільної роботи, про це вже розповім в іншому пості.
Незважаючи на це, депутати від «Самооборони» підтримали всі кадрові пропозиції від партії «Воля» і протягом майже року підтримували більшість рішень ради, які виносив мер на розгляд депутатів.
плачутПотім, влітку 2016 року Супрунюк затіяв бізнеспроект з бувшим головою партії регіонів Миклушем по забудові 3-х гектарів лісу всупереч генплану, і з максимальною вирубкою дерев, що і стало початком протистояння між мером і «Самообороною».

Після цього конфлікту фракція «Самооборони» фактично перейшла в опозицію до міського голови. Це було, на мій погляд, кінцем порозуміння між тими людьми, які ще кілька років тому стояли разом на Майдані та збирали допомогу військовим, які боронили країну.
Протистояння триває по сьогоднішній день. Супрунюк, як виявилося, дуже мстива людина і вкрай не любить, коли хтось суперечить йому, та ненавидить всіх, хто має сміливість піти в розріз його планів.

дрон11
Серед членів ГО «Самооборона» я єдиний підприємець, тому він вирішив звести зі мною рахунки, розморозивши конфлікт з мінімаркетом «Наш край». Зараз влада робить все, щоб закінчити справу по виселенню «Нашого Краю» з Торгового центру, яку розпочав його папереднік регіонал Скакун під час моєї боротьби з місцевими регіоналами.

Хочу заявити пану меру, що попередня злочинна влада не забрала в мене бізнес, не вийде і в тебе с твоїми посіпаками!!!

 

Звісно, я буду захищати свій бізнес всіма законними шляхами. В одній статті неможливо викласти все, що хотілося би довести до громади про політичну ситуацію в місті та про мій конфлікт з мером, тому буду поступово доносити цю інформацію в наступних постах, звісно, для тих, кого це цікавить. І в мене велике прохання задавати мені більше запитань чи порад під моїми постами чи в лічку.
Я відкритий для всіх, і не такий вже я «страшний олігарх», як мене обзиває пан міський голова.

Фото Валерій Преподобнего.
Користувачі соцмереж та відреагували на пост.

яяя5
яяя1
яяяяяя1яяя4