яяя3Взагалі-то  останнє  відео пресконференції мера це суцільний феєричний зашквар . Там можна взяти майже любий вислів виступаючих та показати , що це  звичайна брехня.
Отже частково ми про це вже писали на своіх сторінках, коли казали відверту неправду міський голова Нетішина та секретар міської ради .
Сьогодні ми зловимо на брехні , ще одну одіозну пані, а саме заступника міського голови пані Оксану Латишеву (нагадаємо що раніше вона працювала начальником юридичного відділу).

Отже знову візьмемо частину відео з псевдопресконференції міського голови, на якій також висловилась і ця пані стосовно потенційної  ганебної спроби  забудувати в центрі міста сквер під торговий центр.

На відео ця пані стверджує, що ” згідно Генплану міста Нетішин, …. ця земельна ділянка відноситься за класифікатором КВЦПЗ з кодом 03.01  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  “

Одне речення , а вже ТРИ великі брехні! Отже.
  • БРЕХНЯ №1

    Чи визначає саме Генплан класифікацію видів цільового призначення земель?

Звернемося до популярної Вікіпедії– у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» генеральний план населеного пункту – це містобудівна документація, що визначає принципові рішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Він визначає … раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудовитериторій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності …

яяя
Отже Генплан міста аж ніяк не визначає код класифікації земельної ділянки, а по суті лише функціональне призначення територій міста.

А коли ж саме тоді визначають цей код? 

Згідно Земельного кодексу України ,  використовуючі НАКАЗ № 548 від 23.07.2010   Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель , міська рада при наданні дозволу на розробку проекту землеустрою і визначає з яким кодом класііфікатора буде ця земля, при цьому попередньо орієнтуючись на План зонування території міста, якщо він існує (дивись нижче брехню №4).
Станом на сьогодні ця земельна ділянка взагалі не має коду класифікатора адже не сформована, як об`єкт цивільних прав в розумінні ст. 79 з приміткою 1 ЗКУ (не юридичною мовою тому що не присвоєно кадастрового номеру та не винесено межі в натурі)

 

  • БРЕХНЯ №2

На відео видно що ця пані читає текст з папірця, а отже вона підготувалася до виступу заздалегідь. І що ж ми чуємо?  “…..ця земельна ділянка відноситься за класифікатором КВЦПЗ з кодом 03.01……”
В наш час не треба бути юристом ,щоб перевірити ії слова. Отже відкриваємо НАКАЗ № 548 від 23.07.2010   Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель  ,і дивимось що саме значиться під кодом 03.01 ? (дивись фото).
Отже виходить що навіть підготувавшись до пресконференції вона нагло бреше глядачам? Хоча чудово  чути, що голос то  тремтить.

яяя9

  • БРЕХНЯ №3

Якщо вже слідувати логиці  та словам пані Латишевої, то  виконком хотів оформити на себе всю земельну ділянку (орієнтовною площею 0,2 га як було зазначено в проекті рішення)  саме під будівництво об`єктів торгівлі.
Але насправді на цій ділянці скверу АртПростір (будемо вже так його називати і далі), генпланом передбачено 2  території –  це територія громадських закладів та територія лісів.

А отже тоді напевно треба було оформляти 2 ділянки? Одну під торговий центр, а іншу як ліс?

яяя

Безымянный1

яяя2

  • ПОТЕНЦІЙНА БРЕХНЯ №4

Також пані Латишева умисно забула, що окрім Генплану міста, в нас вже є затвердженний План зонування м.Нетішин.  В ньому на місці скверу визначена зона Г1-3.  Це зона “РОЗМІЩЕННЯ ОБЄКТІВ громадського, ділового та комерційного призначення загальноміського значення” . В текстовій частині затвердженного нашою міською радою Плані зонування, визначено для зони Г-1 одинадцять переважних видів використання.
Отже  в цій зоні можуть бути не тільки МАГАЗИНИ чи ще щось комерційне, а так само і  ПАРКИ та СКВЕРИ (вид №11)

Безымянный2

яяя1

 Отже, як бачимо брехати громаді в обличчя вже сталою нормою для вищого керівництва нашого міста. Висновки робіть самі шановні читачі!

За темою

Нетішинські активісти зловили на брехні міського голову Олександра Супрунюка

Як секретар нетішинської міської ради чесно йшла на вибори і … нечесно стала депутатом. Чергова брехня нетішинських чиновників

В статті використані відеоматеріали телекомпанії Лотел-СКТБ