рибалка хаесНещодавно в естонському містечку Ремніку, на березі Чудського озера, відбувся третій міжнародний турнір зі спортивної риболовлі з криги серед рибалок із вадами слуху. Участь у змаганнях взяли 52 рибалки з Латвії, Литви, України, Білорусі, Росії та господарки турніру – Естоніі. Нашу країну на цих змаганнях представляли три рибальських дуети, до складу одного з яких був зарахований електрозварювальник навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС, член «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС» Віталій Григоров (на фото) , – повідомляє Хмельницька АЕС.

рибалки хаес

Спортивна риболовля проходила у двох номінаціях – «Мормишка» та «Блешня». За інформацією Віталія Григорова, організатори змагань подбали про умови перебування рибалок. Учасники спортивної риболовлі проживали у комфортабельних будиночках неподалік озера. На високому рівні також було організовано проведення турніру, за перебігом якого слідкувала професійна суддівська колегія.

Представник Хмельницької АЕС Віталій Григоров змагався у парі з рибалкою із Чернівців Романом Черенковим. За правилами турніру вони перебували в різних секторах, їх особисті результати за сумою фіксувались у командному заліку.
Коли завершились рибальські баталії міжнародного турніру, стало очевидним, що всі призові місця розділили між собою російські спортсмени із вадами слуху. Але четверте почесне місце все ж таки дісталось представникам української команди – нашому земляку Віталію Григорову та чернівчанину Роману Черенкову. Інший український дует також потрапив до десятки кращих, посівши восьме місце. У номінації «Найбільша риба (блешня)» фортуна стала прихильною для українських рибалок – переможний кубок дістався киянину Івану Лісіцину.

Віталій Григоров вже п’ять років поспіль є членом «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС», який на сьогодні об’єднує більше семисот любителів активного відпочинку із вудочкою у руках.

Наступний 4 міжнародний турнір із зимової спортивної риболовлі, який має відбутись 2020 року, прийматиме Фінляндія.

Джерело – Олександр Шустерук, Хмельницька АЕС