Звітуючи ще у січні 2018 року перед славутчанами, міський голова Славути Василь Сидор розповів про пріоритетні напрямки річної роботи та основні напрацювання Славутської міської ради.

яяя1На жаль мало хто з нетішинців звернув увагу саме на інвестиціях в розвиток міста Славути, але тут славутчанам є чим пишатися!

Адже на жаль поки що Нетішину такого і не снилося

Прямі іноземні інвестиції в економіку міста спрямовуються через 6 підприємств. Обсяг прямих іноземних інвестицій за звітний період 2017 року в економіку міста становить 1,96 млн. дол. США. Темп зростання прямих іноземних інвестицій до початку року становить 100,4 %.

ОТЖЕ у 2016 році ТАК САМО БУЛО ЗАЛУЧЕНО БІЛЯ 2 млн.дол. США !

Обсяг прямих іноземних інвестицій на одну особу становить 54,5 дол. США. За звітний період обсяги експорту та імпорту товарів по місту Славута становили, відповідно, 35,7 млн.дол. США і 15,2 млн.дол. США Коефіцієнт покриття становить 2,4. Темп зростання експорту до відповідного періоду минулого року становить 135,2 % , у 2016 (90,5%).

яяя

Протягом січня – вересня 2017 року підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 164,3 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 111,2 % більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період минулого року.

Освоєно капітальних інвестицій на одну особу 4572,0 грн. у тому числі 4571,9 грн. на одну особу власних коштів підприємств та організацій, тобто без інвестицій державного бюджету. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій міста.

яяяРеалізовано готової продукції більш як на 1,4 млрд. грн., що на 299,0 млн. грн., більше ніж торік.

Володіючи необхідною інфраструктурою, виробничими потужностями і висококваліфікованим менеджментом, який постійно аналізує ситуацію на ринку, нарощують темпи росту підприємства: ТДВ «Славутський РМЗ», ТОВ «Ювента», ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод», ПрАТ «Славутський пивзавод».

Продукція експортується до Великобританії, Німеччини, Італії, Польщі та країн СНД. Підприємства міста продовжують працювати над впровадженням у виробництво інноваційних технологій та видів продукції.

 

А яка ж ситуація   в Нетішині?

Згідно з пограмою соціально-економічного розвитку міста Нетішина на 2017 рік,  у квітні 2017 року у місті проведено Економічний форум, на якому обговорювались проблемні питання та питання подальшої співпраці у сфері бізнесу. Окрім цього, упродовж 2017 року міським головою проводились зустрічі і консультації з представниками суб’єктів господарювання щодо  напрямів розширення та подальшого розвитку бізнесу у місті
Всю інформацію про інвестиції Нетішина  можна отримати з сайту міської ради, а саме завантаживши рішення міської ради  № 39-2255 Про виконання програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік.doc
 Отже як бачимо, в Нетішині взагалі майже не залучено ніяких інвестицій і не створено нових постійних  робочих місць.

Єдине, про що можна згадати, це як за 3 останніх роки  у  Нетішині відкрився швейний цех GOLDI Льонокомбінату. 

яяя5 яяя6

 

За інформацією сайту Славутської міської ради