яяя1

  • нетішинській громаді вішають локшину на вуха щодо неможливості офіційного оформлення скверу в центрі міста.

Майже все місто вже напевно чуло про ганебну історію з можливою забудовою скверу в центрі міста попереду великого супермаркету  “Наш край”.

Нагадамо що ще 2 березня, виконкомом був винесений проект рішення на сесію міської ради. Пропонувалося відвести цю земельну ділянку  виконавчому комітету Нетішинської міської ради в постійне користування з цільовим призначенням “під будівництво та обслуговування закладу торгівлі”.

28575871_2110317859214335_2970824594531339072_n+На сесії громадські активісти  13 громадських організацій міста пропонували внести зміни до цього проекту рішення, змінивши призначення земельної ділянки з “будівництва закладу торгівлі” на “сквер”, і тим самим захистити дану ділянку від будь-якої (житлової, комерційної, розважальної чи іншої) забудови в майбутньому.

Однак, міський голова Олександр Супрунюк не поставив на голосування цю пропозицію депутата Юрія Камозіна, чим не лише знехтував думкою громади, але й порушив регламент міської ради і законодавство України. Разом з тим, запропонований виконкомом проект рішення депутати також не підтримали. За відведення ділянки виконкому під будівництво та обслуговування закладу торгівлі проголосувало 14 депутатів з необхідних 18-ти.

ЩО ж ДАЛІ?

За цей час  громадські активісти ве зібрати більше 1500 підписів на захист цього скверу. Вже була подана, проголосована та розглянута позитивно петиція до міської влади. Майже всі депутати міської ради на словах  висловлювали підтримку розміщення там скверу.
Мер  та його команда і далі висловлювала позицію  що  хочуть ЗАХИСТИТИ сквер попереду супермаркета “Наш Край” , однак продовжували наполягати , що оформлювати  землю на виконавчий комітет ТРЕБА саме для будівництва торгівельного центру.

І каменем спотикання стало те що і міський голова, і його заступниця наполягали на тому , що по генплану там повинен бути заклад торгівлі і все! Числені доводи на самій минулій сесії міської ради, що це зовсім не так,  ніхто слухати не бажав.

І мер, і його заступниця впевнено розповідали на камери що по генплану торгівельний заклад і КРАПКА!

 

Депутат від Свободи пан Брожик при розгляді комісією петиції тричі піднімав питання про відповідність генлану, і що йому треба розібратися . Але відповіді на комісії представники юрвідділу так і не надали.

Тому  ,щоб припинити всі інсинуації навколо “ВІДПОВІДАЄ-НЕ ВІДПОВІДАЄ” Генплану міста бажання громади створити там сквер, Самооборона звернулась до розробника Генплану та Плану зонування нашого міста, а саме до Державного інституту проектування міст “Діпромісто”.

На що отримали очікувану відповідь, що влаштування СКВЕРУ на цій ділянці НЕ СУПЕРЕЧИТЬ ані  Генплану ані Плану зонування.
Мало того у відповіді було зазначено, що враховуючі інтереси громадськості, Діпромісто не заперечує проти розміщення на цій території СКВЕРУ!
Отже шановний пан мер припинить спротив громаді, та проголосуйте у п`ятницю на сесії міської ради за СКВЕР!!!

 

НЕТІШИН_розміщ. скверу ++++

Однак  вже вчора пан Супрунюк відверто написав у фейсбуці, що він вже бачить там торгово-розважальний центр! Ось такий ось несподіваний поворот!

яяя3

Scan1+

Scan10001