музична школаЗ 24 по 29 березня у Києві проходив Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики». Конкурс включений до реєстру дитячих та юнацьких Міжнародних, Всеукраїнських мистецьких конкурсів Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Міністерства культури України.

Понад 150 учасників з різних міст України змагались у 5 вікових категоріях.

Нетішинську школу мистецтв представляли учні викладача-методиста Оксани Зінов’євої: учениця 1-го класу Кіра Романова дебютувала у першій віковій категорії та стала дипломантом конкурсу, учениця 7-го класу Ярина Семінська у третій віковій категорії отримала звання лауреата III ступеня.

Викладач Оксана Зінов’єва нагороджена грамотою за високу професійну майстерність.

Фото Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

З 27 березня по 2 квітня в Києві проходив VI Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича. У номінації «фортепіано» в різних вікових категоріях взяли участь більше ста учасників.

Учениця 3-го класу міської школи мистецтв Форсюк Яна (викладач Деркач Л.О.) вперше взяла участь у міжнародному конкурсі. У молодшій віковій категорії до 9 років, в якій вона змагалася, було 33 учасники з Китаю, Польщі та України.

Яна стала дипломантом конкурсу.

Викладач Деркач Л.О. нагороджена подякою за високий рівень професійної підготовки конкурсантів.

Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Музичний калейдоскоп», який проходив у м.Хмельницький 27-28 березня, став значною подією для вихованців міської школи мистецтв.

В конкурсі змагались близько 250 учасників з різних музичних шкіл Хмельницької області в номінаціях «баян, акордеон», «бандура», «сопілка», «ансамблі малих форм».

Вихованці Нетішинської міської школи мистецтв продемонстрували майстерне вміння гри на інструментах та отримали достойні нагороди.
Перші місця вибороли Хвостов Артем, «акордеон» (викладач Ларчікова Г.П.), Крупеня Юлія, «акордеон» (викладкач Борінова І.М.), Кірийчук Денис, «сопілка» (викладач Козачок І.С., концертмейстер Смірнова І.Ю.), Басараб Віталій, «сопілка» (викладач Козачок І.С., концертмейстер Смірнова І.Ю.), Голда Аміна, «бандура» (викладач Довгань Л.А.).

Другі місця посіли Басараб Михайло «сопілка» (викладач Козачок І.С., концертмейстер Смірнова І.Ю.), дует у складі Юрчук Юлії та Карпова Богдана (викладач Борінова І.М.).

Дипломом ІІІ ступеня нагороджений Карпов Богдан (викладач Борінова І.М.).

Учасниками конкурсу стали також бандуристи Дорошенко Марина та тріо у складі Стратюк Варвари, Дорошенко Марини, Конончук Уляни (викладач Федорчук Т.Г.).

30-31 березня на базі Хмельницького музичного коледжу ім. В. І. Заремби відбулась обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Цього року була подана рекордна кількість заявок – 150. Учні Нетішинської міської школи мистецтв Семеняк Назар виборов II місце, Конопацька Олександра нагороджена грамотою за участь в олімпіаді (викл. Олійник О.Ю.).

Джерело – Виконавчий комітет Нетішинської міської ради