пожежні садочок18-го квітня працівники пожежно-рятувальної служби м.Нетішин завітали до садочка №5 «Теремок», щоб розповісти дітям про основні правила безпечної поведінки.

Було проведено практичне заняття – тренінг “Евакуація дітей під час пожежі” з метою навчання учасників навчально-виховного процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

За сигналом пожежної тривоги вихователі і працівники вивели дітей з приміщення. Для того, щоб діти могли швидко покинути приміщення установи, було відкрито всі виходи на випадок екстреної евакуації.

Фото 3-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Нетішин.

За 10 хвилин усі малюки були виведені на спортивний майданчик на території дошкільного закладу.

Зібравшись на спортивному майданчику , малята уважно слухали цікаву і зовсім нову для них інформацію, розглядали плакати, активно відповідали на запитання.

Рятувальники роз’яснили основні правила поводження на водних об’єктах, у побуті та при знаходженні невідомих предметів.

Наприкінці заходу найбільш активним учасникам вікторини вогнеборці вручили листівки та розмальовки на протипожежну тематику.

Цього дня, окрім теоретичних знань, вони отримали важливі практичні навички з порятунку власного життя та допомоги оточуючим у надзвичайній ситуації.

Джерело – 3-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Нетішин