диверсія1Умовно, у рамках навчань, гвардійці з 3043 попередили диверсію на Хмельницькій АЕС, – повідомляє  Військова частина 3043 Національної гвардії України.
«У регіоні, де розташовується Хмельницька АЕС, іноземними спецслужбами закинута диверсійна група, завданням якої є скоєння низки диверсійних актів, з метою дестабілізації соціально-політичної ситуації в західному регіоні України…» – за такою легендою розвивались події під час навчань, що проходили на території промислового майданчика ядерної установки.

диверсія2диверсія3

З метою перевірки готовності взаємодії сил і засобів, що залучаються до забезпечення фізичного захисту та антитерористичної захищеності Хмельницької АЕС, участь у навчаннях взяли представники компанії ДП НАЕК «Енергоатом», Головного управління Національної гвардії України, Національної поліції, ДСНС,  адміністрації області, міські органи самоврядування, командування військової частини 3043, керівництво ВП «Хмельницька АЕС», Народні депутати України.

Фото Військова частина 3043 Національної гвардії України.

У ході проведених тренувань на практиці відпрацьовано одну з найсучасніших можливих загроз, а саме: методику та засоби боротьби з безпілотними літальними апаратами, де спостерігачі могли на власні очі оцінити можливості стаціонарної та портативної (переносної) системи боротьби з (БПЛА).

За результатами проведених комплексних заходів системи взаємодії служби фізичного захисту, адміністрації Хмельницької атомної електростанції та військової частини 3043, варто зазначити, що кінцеву мету антидиверсійних навчань досягнуто, роботу органів взаємодії спостерігачами оцінено на високому рівні.

Джерело – Військова частина 3043 Національної гвардії України