козаки124-го квітня на запрошення отамана Летичівського районного куреня, делегація Нетішинського козацького полку Хмельниччини у складі 8 чоловік відвідала м. Летичів. Козаки взяли участь у спільному семінарі-нараді «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді у системі козацької педагогіки», – повідомляє nkp.in.ua.

Зустріч пройшла в Летичівському НВК №2-ліцеї.

Виступили отаман Нетішинського козацького полку Хмельниччини та отаман Жуківського куріня НКП Хмельниччини. Вони розповіли про діяльність полку, напрямки роботи, досягнення, найближчі плани.

козаки2

На нараді Летичівський районний курінь, на підставі звернення керівництва цієї організації, було включено до складу Нетішинського козацького полку Хмельниччини і переіменовано в Летичівський козацький курінь Нетішинського козацького полку Хмельниччини Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ».

Військового старшину Івана Дядика призначено отаманом Летичівського козацького куреня і вручено Універсал, який надає йому право вести переговори та погоджувати питання взаємодії з козацькими і громадськими організаціями, силовими структурами та органами влади на місцях від імені «НКП Хмельниччини».

Керівництву новоствореного куреня були передані зразки козацьких посвідчень, шевронів, іншої документації та атрибутики. Також було досягнуто усної домовленості з тісної співпраці та всебічної взаємодопомоги у справі «Національно-патріотичного виховання учнівської молоді у системі козацької педагогіки, на основі відродження та розвитку козацької ідеології, козацьких звичаїв та традицій».

Джерело – nkp.in.ua